reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Buterfly, poradz sie jeszcze jakiegos lekarza, bo ja pierwszy raz slysze zeby ktos tak bral euthyrox przed ciaza, a w ciazy odstawial.
Mialas tsh 2,4 i lekarz zbil lekami do 1,6.
Jak przestaniesz brac leki to tsh znow wzrosnie.
Tarczyca jest bardzo wazna w ciazy i im mniejsze tsh tym lepiej.
Jesli chodzi o mnie to powinnas dalej brac przynajmniej taka sama dawke jak bierzesz.

Na moje oko to odsawic dawke mozna chyba tylko jak wejdzie sie w nadczynnosc, albo jak tsh jest blisko nadczynnosci.

Dziewczyny co bierzecie euthyrox, wypowiedzcie sie, czy mam racje, bo teraz to i mnie zastanawia.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak mysle gdyby motylek nie byl w ciazy to moze by i lekarz odstawil chociaz mysle ze tez nie. Ale w ciazy nie odstawia sie lekow na tarczyce z uwagi na zapotrzebowanie kropka w mamine tsh i inne hormony tarczycowe mysle ze byloby to zbyt duzym ryzykiem wystapienia zaburzen rozwoju u dzidzi a takze przelomem tarczycowym po porodzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny czwartopaździernikowe nasze kalendarzowe - powodzenia!
Szczególnie Kreola, to twój dzięń :*

Dużo piszecie o horomonach tarczycy. Takie małe pytanko. Ja miałam sprawdzane tylko TSH. Teraz pod kontem in vitro i półtora roku temu na początku ciąży. Zawsze było w normie. I chyba kiedyś lata temu przez gina zapisujacego antykoncepcję hormonalną. Czy w związku z tym powinnam sie nie stresować tarczycą i uznać, że temat mnie nie dotyczy czy na wszelki wypadek powinnam cos jeszcze zbadać? Pytam, bo w sumie od zawsze zastanawiam sie czy u mnie tarczyca nie nawala troszkę bo mam problemy z niedowagą. Nie za dużą (56kg/175cm) ale na tyle, że po kilka razy w miesiącu jestek pytana czy nie schudłam
Zbadaj tsh ft3 ft4 przeciwciala anty Tpo
 
Drogie panie, ja na inny temat, ale tylko na chwilę.
Dziękuję wszystkim na życzenia! Od razu mi się lepiej zrobiło, słowo!
O 13:30 miałam transfer, wszystko przebiegło bezproblemowo, pani doktor powiedziała, że embrion jest bardzo ładny i taki "naprawdę słodki". :)
A teraz czekanie...:(
 
Drogie panie, ja na inny temat, ale tylko na chwilę.
Dziękuję wszystkim na życzenia! Od razu mi się lepiej zrobiło, słowo!
O 13:30 miałam transfer, wszystko przebiegło bezproblemowo, pani doktor powiedziała, że embrion jest bardzo ładny i taki "naprawdę słodki". :)
A teraz czekanie...:(
Odpoczywaj i dbaj o was...
 
Drogie panie, ja na inny temat, ale tylko na chwilę.
Dziękuję wszystkim na życzenia! Od razu mi się lepiej zrobiło, słowo!
O 13:30 miałam transfer, wszystko przebiegło bezproblemowo, pani doktor powiedziała, że embrion jest bardzo ładny i taki "naprawdę słodki". :)
A teraz czekanie...:(
Spokojnych 2 tygodni i trzym kciuki za pozytywna bete :)
 
ja juz po wizycie. Zbadali mi estradiol i wyszlo 427 - mi sie wydawalo ze duzo a prof mowi ze malo:( i mam tylko 6 pecherzykow i dalej musze stymulowac.
Czy to wszystko swiadczy ze cos jest nie tak? To ze musza dostymulowywac to chyba nie za dobrze.
Jaki powinien byc ten estradiol?
 
reklama
ja juz po wizycie. Zbadali mi estradiol i wyszlo 427 - mi sie wydawalo ze duzo a prof mowi ze malo:( i mam tylko 6 pecherzykow i dalej musze stymulowac.
Czy to wszystko swiadczy ze cos jest nie tak? To ze musza dostymulowywac to chyba nie za dobrze.
Jaki powinien byc ten estradiol?
Ja przy 9 pęcherzykach miałam ok 3500.
Lekarz mówił, że na 1 trzeba liczyć między 200-350

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry