reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Husann, ciesze sie ze wszystko ok. Szkoda ze sie nie pokazał łobuziak.

Malinus, ja słyszałam, kilkoro moich znajomych korzystało z jej pomocy, ale w zupełnie innych sprawach niz płodność, ale zawsze oczywiście chodziło o zdrowie. Nie wiem czy pomogło... Trzeba w to bardzo wierzyć, ja średnio, ale moze kiedyś sie wybiorę. Namawiali mnie na taka wizytę w związku z serduszkiem mojego synka. Nie byłam jednak. Ta o ktorej ja słyszałam , mieszka chyba w okolicach Bielska Podlaskiego, ale w sumie nie jestem pewna .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ta pani Szeptucha mieszka w Orli koło Bielska Podlaskiego, także dobrze pamiętasz
 
Właśnie zastanawiałam się bo raz dostałam w trakcie brania leków ale wtedy to było mikro poronienie bo beta była 5 w 11dpt i 11 okres, kolejnym razem następnego dnia a teraz czekam i czekam od czwartku i jeszcze nie czyje zeby miała przyjść.
 
reklama
Ja bardzo zadowolona jestem... No moze nie jest bardzo rozmowny i zwiezle tlumaczy ale w razie pytan odpowiada no i u nas mial dobra reke;) pierwszy transfer udany, poprzedni teraz mialam u innego doktorka w zastepstwie (niestety nieudany) a teraz znow u Cz i beta rosnie;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry