reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie, czy przez transferami korzystalyscie normalnie z basenów i saun? Wiem może głupie pytanie, ale z drugiej strony lekarz kąpieli zakazał a ja muszę chyba pójść i się trochę rozluźnić w ciepelku:-)
Ja dzisiaj pytałam lekarki o różne rzeczy i m.in mówiła żeby unikać miejsc gdzie jest dużo bakterii itp. żeby niczego nie złapać, a myślę że sauna i basen jest takim miejsce gdzie można się czegoś nabawić a wiem to z doświadczenia :)
 
reklama
Ja od 2dc brałam gonal f 225j. i później od 7dc do 9dc cetrotide i ovitrelle 36 godz przed punkcja, ktora mialam w 12dc
 
Mój mąż jest trochę załamany i ja po raz pierwszy czuję się winna... nasienie jest jakościowo dobre, tylko jest mało ruchliwych plemników, ale 90 % ma właściwą budowę. Czyli jeśli chodzi o in vitro to moja wina. Ale jesteśmy zdecydowani jeszcze powalczyć, tym bardziej że jest to u nas (Włochy) refundowane.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Madzik super w Uk tez
Moj maz to wloch ,msm tez kumpele co mieszkaja w it I bardzo zadowolone z ivf we wloszech a ty ?? Powiem ci ze rozwazalismy taki pomysl zeby ivf bylo we wloszech Ale biorac pod uwage ze stymulacja to ci chwile usg i wigole cale ivf to lepiej byc na miejscu ....
Jaka czesc wloch? My Torino


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez 3 dni miałam tylko gonal - 150 jednostek, potem dwa dni po 75 jednostek gonalu, 100 menopuru i cetrotide, ostatnie cztery dni gonal zwiększono do 137,5, reszta bez zmian. Ostatni dzień miałam 225 jednostek Menopuru bo mi się już gonal skończył :)
No i ovitrelle na koniec.
 
Ja zaczelam Z cytrotide 225 w 2 dc I tak przez 3 dni dwa razy dziennie w 4dc rano cytroide 225 a wieczorem menopur 225 I tak do 11 dc I koniec ovetrillem
Pojutrze Sue dowiem kto mi sie rusza w brzuszku;)), kazdej zycze to samo !!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może syrop z cebuli sobie zrób.
Pokroić drobno cebulę,zasypane cukrem i zostawić na noc,następnego dnia pić 1-2 łyżeczki max 3 razy na dobę. U nas działa.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Pytałam lekarza, powiedział że rutinoscorbin i paracetamol mogę brać
..śmiał się ze ja przeziębienie leczę herbatka, dodatkowo płuczac nos solą :)

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
Do góry