reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie lekarz po punkcji powiedział że nie ma sensu robić transferu bo to podanie dla podania i tak z tego nic nie wyjdzie. I sie zalamalam :( Pobrano 20 oocytów z czego (z powodu ograniczeń ustawowych) tylko 6 mogli zaplodnic. Na chwile obecna tylko 2 komorki posiadaja znamiona zaplodnienia i pani embriolog ma rozmawiac z lekarzem w sprawie transferu bo boi sie ze moga nie przezyc mrozenia.Mąż ma mało i bardzo słabe żołnierzyki. Czy to wogole ma szanse sie udać?Jestem zalamana :-(
Ja miałam polipy ale wczesniej stwierdzenie 3 lata przed transferem....dwa razy...wycięte, niestety one mają tendencję do dorastania, potem ze względów medyczny byłam wprowadzona w menopauze na rok, potem 8 miesiący czekalam na transfer bo endo po tych wszystkich zabiegach nie chciało rosnąć, ale na pocieszenie ci powiem ze jestem w 5 miesiacu ciąży, za pierwszym razem
 
reklama
Ambicja1987
Mam pytanko też jestem po transferze w sobotę masz może spuchniety brzuch? bo ja wyglądam jak w 3 miesiącu :-(
Hej Ewelina85
Ja tez tak miałam po transferze. I niestety mam tak do tej pory a od transferu minęły 23 dni. Brzuch jest jak balon i byłam juz z tym u lekarza.
Gdyby pojawiły sie u Ciebie wymioty, omdlenia i gorączka to pewnie jest to hiperstymulacja.
U mnie poza dużym, tkliwym brzuchem nie było żadnych objawów a usg wykazało brak wolnego płynu w jamie brzusznej i macicy natomiast bardzo duże jajniki.
Obserwuj sie, waż codziennie i jak przybierzesz kilogram na dobę to zadzwoń do lekarza.
Pozdrawiam
 
Dziewczynki moja córeczka :) całe 56 cm i 3440 wagi , 10 pkt, urodzona wczoraj , przesłodka głównie spala i słodko mruczała.
Malutka jest owocem czteroletnich starań i 5 transferu, więc nie poddawajcie się :)
 

Załączniki

  • V__BE75(1).jpg
    V__BE75(1).jpg
    164,4 KB · Wyświetleń: 114
Dziewczyny czy ktoras rozwazała inseminacje nasieniem dawcy?
Jesli u nas przed kolejnym podejsciem nie bedzie poprawy ruchliwosci plemnikow to zastanawiamy sie nad dawca co prawda ivf. Inseminacja ma maly procent skutecznosci nawet z najlepszym nasieniem. Za nami juz 2 nieudane procedury i bez mrozakow :(
 
Trzymamy kciuki za udany transfer i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


8: liczka - transfer

9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
9: peugeotka36 - USG (ustalenie płci)
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12: ambicja1987 - betowanie 1
12: nadzieja90 - betowanie 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
13: ewelin85 - betowanie 1
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki moja córeczka :) całe 56 cm i 3440 wagi , 10 pkt, urodzona wczoraj , przesłodka głównie spala i słodko mruczała.
Malutka jest owocem czteroletnich starań i 5 transferu, więc nie poddawajcie się :)
Cudowny widok! Gratuluję!

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Miłego dnia :)

Liczka trzymam mocno [emoji110]za owocny transfer!

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Do góry