reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bardzo prosze.Ja na swoje dziecko czekałam 5 lat i myslam ze sie juz nie doczekam.Traciłam swoje ciąże na samym początku mieszkałam za granicą i tam lekarze mówili że oni nie wiedzą dlaczego ale to dłuższa historia.Postanowiliśmy z moim Ł że wracamy do pl kasa to nie wszystko stymulacja poszła jak po maśle.Ale miałam hiperstymalacje więc transfer przelozono i ciągle było coś nie tak.Endo było za cienkie itd.w końcu po 3 miesiącach się udało.A już myslam że nie wyjdzie a tu niespodzianka

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja czekam na dziecko już dużo dłużej :( dwie nieudane IUI, guz jajnika, endometrioza, hiperprolaktynemia, niedoczynnosc i tak naprawdę nie wiadomo co jeszcze ... :( ech czas ucieka, a nadziei coraz mniej :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czekam na dziecko już dużo dłużej :( dwie nieudane IUI, guz jajnika, endometrioza, hiperprolaktynemia, niedoczynnosc i tak naprawdę nie wiadomo co jeszcze ... :( ech czas ucieka, a nadziei coraz mniej :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem że jest ciężko sama też czasami tracilam nadzieję czy kiedykolwiek się uda.Najpierw problemy z zajściem w ciążę a jak już w niej byłam to długo się nią nie nacieszylam.Ale zawsze jak czytałam historię dziewczyn którym się udało po ciężkiej walce to mnie motywowalo żeby walczyć dalej.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak by co zgłaszam się do tańcowania zbiorowego w wiadomym celu, ale tylko jeśli będzie to coś w rodzaju pogo, bo każdy inny układ bardziej wymyślny kończy się w moim przypadku katastrofa. Jak się kiedyś zapisałam na aerobik to masakra była. Dosłownie. Pogrom współuczestniczył znaczy... I tej z prawej i tej z lewej i tej za mną i tej z przodu, jednej całkiem możliwe że oko podbiłem. Nie miałam okazji sprawdzić bo szybciutko przepisałam się na pilates ;)
Ewcia nie daj się, mam nadzieję że żadnego wodniakami nie ma.

Jaskółcia dziś poniedziałek, może więcej się będzie działo, jakieś badania. Dalej krwawisz tak samo?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przestalam już krwawic, mam tylko plamienie. Dopiero w środę mam mieć kolejne usg, chyba zejdę do tego czasu. W ogóle mają tutaj ogromny burdel, bo w karcie miałam zapisane, że przyjęto mnie z bólem podbrzusza.. Odnośnie badań nic się nie dowiedziałam, na pytanie o progesteron nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, oprócz tej, ze dużo już biorę.
 
Jak by co zgłaszam się do tańcowania zbiorowego w wiadomym celu, ale tylko jeśli będzie to coś w rodzaju pogo, bo każdy inny układ bardziej wymyślny kończy się w moim przypadku katastrofa. Jak się kiedyś zapisałam na aerobik to masakra była. Dosłownie. Pogrom współuczestniczył znaczy... I tej z prawej i tej z lewej i tej za mną i tej z przodu, jednej całkiem możliwe że oko podbiłem. Nie miałam okazji sprawdzić bo szybciutko przepisałam się na pilates ;)
Ewcia nie daj się, mam nadzieję że żadnego wodniakami nie ma.

Jaskółcia dziś poniedziałek, może więcej się będzie działo, jakieś badania. Dalej krwawisz tak samo?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ważne jak będziesz tańczyć liczą się chęci.
Wodniak juz raz miałam usunięty 10.2015 teraz może jego bliźniak po przeciwnej stronie. ....
Czasem jak mam ochotę to wszystko pier. .....
No nic jutro oddaje krew immunologia trochę genetyki mutacji i ahm ciekawe na jakim poziomie jest teraz. ......
 
Przestalam już krwawic, mam tylko plamienie. Dopiero w środę mam mieć kolejne usg, chyba zejdę do tego czasu. W ogóle mają tutaj ogromny burdel, bo w karcie miałam zapisane, że przyjęto mnie z bólem podbrzusza.. Odnośnie badań nic się nie dowiedziałam, na pytanie o progesteron nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, oprócz tej, ze dużo już biorę.

Wszystkiego dobrego! Trzymajcie się!
 
Witam
Byłam kiedyś na tym wątku. Mam pytanie: w jakim czasie maksymalnie możliwe jest zapłodnienie w in vitro? Czy jeśli w czasie doby jakieś jajeczka nie zostały zapłodnione to w drugiej dobie jeszcze jest to możliwe czy jajeczka już obumierają?
Caly proces zaplodnienia konczy sie po okolo 20 godz.od tego momentu zarodki zaczynaja sie dzielic .Czasami embriolodzy pozostawiaja zaplodnione komorki do obserwacji ,widzac ze cos sie dzieje,ale jest to dalekie od oczekiwanego efektu.kiedys na transferze spotkalam dziewczyne,u ktorej byly tylko 2 jajeczka,zaplodnili je,zaczely sie dzielic i stanely.w czwartek jej powiedzieli,ze nic z tego nie bedzie,a w piatek rano zadzwonili,zeby przyjezdzala na transfer bo w nocy zarodki nieoczekiwanie dalej zaczely sie dzielic.takze z obserwacji wynika ,ze po pierwszych 24 godz.sprawa jest jasna.chociaz zdarzaja sie ,jak widac cuda.zycze ci go bardzo.
 
Trzymamy kciuki za wysokie bety, piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12: ambicja1987 - betowanie 1
12: nadzieja90 - betowanie 1

13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed crio
13: ewelin85 - betowanie 1
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam za późny kalendarz, trochę zaspaliśmy i trzeba było baaaardzo szybko wszystko pomieścić i do lekarza...

Jestem już po badaniach. Kość nosowa jest, serce pięknie bije, rączki, nóżki, wszystko jest, pępowina dwunaczyniowa. Dzidziuś ma aż 7,2 cm i się termin porodu o tydzień przyspieszy. Ale.... NT 3,4. Lekarka dość spokojna z uwagi na wszystkie inne dobre parametry. Ja się trochę denerwuję, choć i tak nie ma na nic wpływu. Miałam od razu krew pobraną do papp-a i środa czwartek będą wyniki. Jeśli złe - dzwonią, jeśli ok - e-mail. Pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że telefon się nie odezwie.
Miłego dnia i samych dobrych wiadomości dla wszystkich!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry