reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Ciąża po in vitro, inseminacji' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. asiex

asiex Fanka BB :)

Nie martw się, każda z nas przechodziła to inaczej. Ja chyba w 4 i 5 dpt miałam też ból brzucha i pleców no, a potem okazało się, że jestem w ciąży :)

2. Roksii89

Roksii89 Fanka BB :)

Właśnie w tym problem, że miał dwa razy i to z miesięcznym dostępem! i nic mu więcej nie kazali robić! dlatego mąż to tak przeżył ostatnio i się wyprowadził bo zaczął czytać właśnie i się martwi co będzie za dwa tygodnie jak nie sprawdzili w inny sposób, czy będzie coś do pobrania. Ja nie wiem co myśli ta lekarka!

3. reklama
  4. Rustynka

Rustynka Fanka BB :)

Mnie w Białymstoku cała procedura z lekami wyniosła 6.5 tyś.

5. Roksii89

Roksii89 Fanka BB :)

Jakie preparaty brał mąż? mon tylko cynk plus selen magnez i kwas foliowy tylko to kazali

6. Maddi@

Maddi@ Aktywna w BB

Moim lekarzem w Novum była dr.Zygler cudowna kobieta dzięki niej jestem w ciąży.Polecam

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

7. ambicja1987

ambicja1987 Fanka BB :)

Roksi Koniczyna: ja trochę się interesowałam męskimi sprawami i myślę, że wasi Emkowie powinni wybrać się do porządnych andrologów. Powinni zrobić USG, hormony, jeżeli wyniki są bardzo złe to też genetykę...

Ja właśnie wracam od doktora, widziałam zalążki rączek i nóżek i główkę... i dostałam tabsy na zbicie tsh.

8. rybka14

rybka14 Fanka BB :)

Dziewczyny mam małą rade możecie skorzystać lub nie ale dobry dla Was a szczególnie dla Waszych M z problemem nasienia jest pyłek pszczeli z naturalnych sposóbow :)

9. aniasiwa

aniasiwa Fanka BB :)

mialam tak samo...wchlonal sie...:)

10. reklama
  11. Niniuś

Niniuś Aktywna w BB

Dziewczyny jakie mialyscie poziomy progesteronu po transferze? U mnie w 6dpt tylko 9ng/ml. Jutro konsultacja z gin.

12. Nataliaa93

Nataliaa93 Fanka BB :)

I w kolejnym cyklu już było krio? :) dziękuję za odpowiedź :)

Poleć forum