reklama

Kto po in vitro?

Temat na forum 'Ciąża po in vitro, inseminacji' rozpoczęty przez Yanka, 22 Maj 2009.

1. Maddi@

Maddi@ Zaciekawiona BB

Moim lekarzem w Novum była dr.Zygler cudowna kobieta dzięki niej jestem w ciąży.Polecam

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

2. ambicja1987

ambicja1987 Fanka BB :)

Roksi Koniczyna: ja trochę się interesowałam męskimi sprawami i myślę, że wasi Emkowie powinni wybrać się do porządnych andrologów. Powinni zrobić USG, hormony, jeżeli wyniki są bardzo złe to też genetykę...

Ja właśnie wracam od doktora, widziałam zalążki rączek i nóżek i główkę... i dostałam tabsy na zbicie tsh.

3. reklama
  4. rybka14

rybka14 Fanka BB :)

Dziewczyny mam małą rade możecie skorzystać lub nie ale dobry dla Was a szczególnie dla Waszych M z problemem nasienia jest pyłek pszczeli z naturalnych sposóbow :)

5. aniasiwa

aniasiwa Aktywna w BB

mialam tak samo...wchlonal sie...:)

6. Niniuś

Niniuś Zaciekawiona BB

Dziewczyny jakie mialyscie poziomy progesteronu po transferze? U mnie w 6dpt tylko 9ng/ml. Jutro konsultacja z gin.

7. Nataliaa93

Nataliaa93 Zaciekawiona BB

I w kolejnym cyklu już było krio? :) dziękuję za odpowiedź :)

8. aniasiwa

aniasiwa Aktywna w BB

tak:)dr powiedziala ze czesto tak jest...ze to pecherzyk ktory nie pekl...w nastepnym bylo wszystko ok...powodzonka:)

9. Nataliaa93

Nataliaa93 Zaciekawiona BB

Bardzo dziękuję :) także czekam na kolejną @ :) Tobie również powodzenia :)

10. reklama
  11. nouvelle

nouvelle Fanka BB :)

Natalia93 co do torbieli to jestem po kilku... wiec mogę ci coś podpowiedzieć. Co prawda nie wiem w wyniku czego u ciebie się pojawiła ale. Zazwyczaj są to torbiele które właśnie wchłaniają się w trakcie jednego cyklu. Ja po stymulacjach do iui przez kolejne 5 cykli od ostatniej iui miałam permanentnie torbiele. To znaczy rosły mi normalnie pęcherzyki do owulacji ale nie pękały.... moja gin kiedyś mi mówiła że pojawiają się takie torbiele normalnie przynajmniej raz w roku tylko kobiety o tym nie wiedzą bo normalnie nikt nie lata co cykl na monitoring.... ;) także nie martw się to nic strasznego.

12. BeataWarszawa

BeataWarszawa Fanka BB :)

Hej,ja też miałam torbiel po stymulacji ale też ładnie się wchlonela :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum