reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry,
pojechałam wczoraj z mężem do szpitala. Postanowiliśmy, że pojedziemy do szpitala ginekologiczno-położniczego, mamy nie daleko ok 45 km więc pomyślałam, że niedziela, itp. więc tak będzie lepiej...
Powiem Wam, że masakra. Lekarka straszna! Na wstępie przywitała mnie, czy wiem że In Vitro ma tylko jakieś może 30% szans....ja jej na to, że ja w tym momencie jestem na takim etapie jak wszystkie kobiety wczesna ciąża....do tego poparzyła na betę i mówi "wie Pani że tu nie ma już szans na ciąże?"... maskara i najlepsze "powinnam panią zostawić, ale nie mamy żadnych łóżek wolnych" tragedia rozpłakałam się....
Zrobiła mi USG oczywiście nic nie było widać tylko powiększony nieznacznie trzon macicy i śluzówka pogrubiona. Stwierdziła, że reszta nic na razie wskazuje żeby się coś działo. Nie można oczywiście np. wykluczyć ciąży pozamacicznej, ale na to za wcześnie bo nic nie widać. Kazała mi zażyć paracetamol i tyle:( wypisała papiery kazała się podpisać i cześć...
Tragedia w takim szpitalu myślałam, że to będzie inaczej wyglądać. Było mi bardzo przykro.
Dziś brzuch boli mniej choć noc zarwana plamienia ustały. Zaraz jadę na betę choć nie chcę strasznie:(

o kurcze balatko ale mialas przezycia, to jest szok jak czasami traktuja pacjentow!!! Skrbie trzymam ogromne kciukasy, wiem ze ciezko ale musisz zobaczyc jak stoi beta. Moze mialas krwawienie i bol bo sie samo wyczyscilo. Trzymaj sie mocno!!! [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za wysokie bety - wysokie przyrosty!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


16.01 - balątko - betowanie
16.01 - ropuszka666 - betowanie
16.01 - aniołekkk - betowanie 4

17.01 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18.01 - koniczyna82 - criotransfer
18.01 - sunrisea - criotransfer
18.01 - BeataWarszawa - wiyzta u gin prowadzącego ciążę
18.01 - Pixie_Dixie - kontrola cyklu
19.01 - JoannaRak - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - asiex - badania prenatalne
20.01 - balątko - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24.01 - ziółko87 - badania prenatalne 1
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
08.02 - Ewunka - kontrola
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dzień dobry,
pojechałam wczoraj z mężem do szpitala. Postanowiliśmy, że pojedziemy do szpitala ginekologiczno-położniczego, mamy nie daleko ok 45 km więc pomyślałam, że niedziela, itp. więc tak będzie lepiej...
Powiem Wam, że masakra. Lekarka straszna! Na wstępie przywitała mnie, czy wiem że In Vitro ma tylko jakieś może 30% szans....ja jej na to, że ja w tym momencie jestem na takim etapie jak wszystkie kobiety wczesna ciąża....do tego poparzyła na betę i mówi "wie Pani że tu nie ma już szans na ciąże?"... maskara i najlepsze "powinnam panią zostawić, ale nie mamy żadnych łóżek wolnych" tragedia rozpłakałam się....
Zrobiła mi USG oczywiście nic nie było widać tylko powiększony nieznacznie trzon macicy i śluzówka pogrubiona. Stwierdziła, że reszta nic na razie wskazuje żeby się coś działo. Nie można oczywiście np. wykluczyć ciąży pozamacicznej, ale na to za wcześnie bo nic nie widać. Kazała mi zażyć paracetamol i tyle:( wypisała papiery kazała się podpisać i cześć...
Tragedia w takim szpitalu myślałam, że to będzie inaczej wyglądać. Było mi bardzo przykro.
Dziś brzuch boli mniej choć noc zarwana plamienia ustały. Zaraz jadę na betę choć nie chcę strasznie:(
Bolątko...współczuję kontaktu z takim babsztylem. Chyba nic więcej nie można dodać- straszne jest tylko to, ze kobiety tak bardzo starające się o ciąże sa w taki sposób traktowane. I to przez drugą kobietę. Naprawdę, czasami sądzę ze lekarki- ginekolozki szybko tracą taką ludzką twarz. Co dziwne, wydaje mi się, ze faceci sa bardziej empatyczni. Ja mam to szczęście ze pierwszą ciąże prowadziła mi kobieta-anioł. W moim wieku- dokładna, miła, ciepła. Teraz tez się do niej wybieram ;)
Ja wiem kochana ze ta kolejna beta to taki troche wyrok- będzie lub nie będzie, ale pamiętaj, lepiej wiedzieć wcześniej niż żyć złudzeniami...
Trzymam kciuki i wypatruje dobrych wieści.
 
Mam też pytanie do tcyh zaciązonych- jak długo w ciazy brałyscie metypred? Estradiol odstawiam po 2tygodniach, to wiem, ale steryd nie wiem ile czasu sie bierze.
 
Może będziesz miała więcej szczęścia... Byłam też u Zbrocha... W ogóle nie mogłam się z nim porozumieć. Zraziłam się do Artemidy ostatecznie.
Ze Zbrochem tez nie moglam sie dogadac strasznie roztrzepany wyslal mnie na punkcje bez recept na leki i skierowan no masakra jakas zebysmy to my musialy pamietac o takich rzeczach :p
 
Witajcie
Ja rozmawiałam z lekarzem że chcemy nadal próbować leczyć się i walczyć o dzidzie.Moze nie in vitro ale szukanie przyczyn niepowodzeń i próby walki z nimi ;)
I Lekarz kazał zrobić następujące badania;

Pani:
- MTHFR
- p/ciała kardiolipiniowe IgG , IgM
- Antykoagulant toczniowy
- p/ ciała przeciwko beta 2 glikoproteinie
- Homocysteina
- p/ciała ANCA
-Białko C białko S
-gen mutacji protrombiny 20210A, mutacja czynnika V Leiden

PAN
Badania nasienia : SCD, MSOME

Czy któraś robiła i wie co to za badania i ile kosztują?
 
reklama
Do góry