reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No znam to dobrze ja tez co chwila moje wyniki porównuje...szukam w necie porównań itp...
A Ty kiedy tranfer?
Ja od srody zaczynam stymulacje. Jakimi lekami bylas stymulowana?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
W drugi dzień cyklu Elonva, w 5 dzień puregon i orgalutran za wszytkie leki plus ten progesteron to czeka dalej na transfer wyszło jakoś 1400 zł za wszystko.
 
W drugi dzień cyklu Elonva, w 5 dzień puregon i orgalutran za wszytkie leki plus ten progesteron to czeka dalej na transfer wyszło jakoś 1400 zł za wszystko.
Ja dzis wizyte mialam.od srody 22.02 gonal+ menopur a w ndz 26.02 gonal, menopur + Orgalutran a w pon 27.02 wizyta kontrola i wszystkie dzis wykupilam z refundacją placilam 850 zl

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja lecze się w Ovum to jest w Lublinie. Mało znane miejsce, ale lekarz jeden z lepszych u nas, więc mam duże nadzieje. A Ty się nie podłamuj mi tam. My też przeszliśmy długą drogę, ale nadzieja umiera ostatnia [emoji4]
Dzięki. Wezmę to na klatę etapami, będzie łatwiej.;). Najpierw żeby udało się podejść z naszym nasieniem do in vitro.
Trzymam za Ciebie kciuki!
 
No właśnie bardzo bym chciała żeby ich było dużo i żeby zaplodnili wszystkie które się uda pobrać (ale najważniejsze żeby TĄ jedną się udało zaplodnic i żeby została z nami na zawsze)...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno sie uda...zobaczysz...mi sie zaplodnilo 13...ostatecznie do blastocysty przezylo 6...
 
Jak zwykle mam pytanie:p bo rozmawiam z mężem i tak sobie wpadlam na pomysł, więc czy to jest możliwe bo boję się właśnie też tego, że moje 3 dniowe dwa zarodki źle się odmroza i nie będzie transferu. No i tak.sobie myślę, czy np 3 dni przed transferem mogą odmrozic moje dwie komórki i zapłodnic na świeżo i mi podać czy no jest nie możliwe?
 
Trzymamy kciuki za wysoki przyrost bety, udane transfery, udaną wizytę i same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


20.02 - Koniczyna82 - transfer
20.02 - peeggy - transfer
20.02 - yplocka1 - betowanie 4
20.02 - Emilianka6966 - wizyta przed podejściem

22.02 - zanetaanna - kontrola przed crio
23.02 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.-16.03 - Rybka14 - termin porodu
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, jestem "nowa" ale może znajdzie się dla mnie miejsce w kalendarzu na 27.02 na pierwszą betę :-)
 
reklama
Do góry