reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Staram się ale czarno to widzę zaczął mnie bolec brzuch i plecy jak na okres a wody dalej lecą i to koloru jasno czerwone wiec myślę że to już mój czas chyba za dobrze wszystko szło :) ale spokojnie jestem gotowa :)
Rybko trzymaj się, dobrze że jesteś pod opieka. Co ma byc to będzie ale powiedz młodym zeby sie postarały mniej wiercić :) Może jeszcze się uspokojona pare dni/tygodni wiercipietki :)
 
W ogóle krwi nie robiłam jutro zadzwonię do kliniki i mu powiem bo myśli, ze to juz historia [emoji12]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Powiem ci, że ja nie wierzyłam. Kajam się, przepraszam ale szczerze mówiąc dlatego zamilklam ostatnio. Podlamałam sie ogromnie twoimi perypetiami a poza tym nie miałam nadziei i bałam sie, ze napiszę niechcący coś, co jeszcze bardziej cię zrani. Rany, ale sie cieszę....
 
reklama
Do góry