reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja dzisiaj ponura jak pogoda. Troche brzuch odczuwam, ale to dopiero początek stymulacji, jestem po drugim zastrzyku z gonalu,powiedzcie mi dziewczyny byłyście obolałe pod koniec stymulacji, jak tych pęcherzyków było faktycznie więcej? Jaki czas przed punkcją trzeba powstrzymać się od współżycia z mężem?Miałyście jakieś wytyczne? Przed IUI najmniej 48 h, a w przypadku ivf nie wiem...Pączka jednego wsunęłam z rana i na tym koniec, po tym cholernym encortonie jestem 4 k do przodu, jeszcze trochę i pączek:)
 
reklama
A ja dzisiaj ponura jak pogoda. Troche brzuch odczuwam, ale to dopiero początek stymulacji, jestem po drugim zastrzyku z gonalu,powiedzcie mi dziewczyny byłyście obolałe pod koniec stymulacji, jak tych pęcherzyków było faktycznie więcej? Jaki czas przed punkcją trzeba powstrzymać się od współżycia z mężem?Miałyście jakieś wytyczne? Przed IUI najmniej 48 h, a w przypadku ivf nie wiem...Pączka jednego wsunęłam z rana i na tym koniec, po tym cholernym encortonie jestem 4 k do przodu, jeszcze trochę i pączek:)
Ja jeszcze ani jednego ale dla tradycji zjem chociaz za slodyczami nie przepadam [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam, ale mocno przeżywałam to co się działo i jakoś nie miałam siły się udzielać
Jest już lepiej, na chwilę obecną nie mam krwawień, plamień, krwiaków. Do tego moje łożysko wygląda o niebo lepiej, może nie jest wzorcowe jak to określił lekarz, ale spełnia swoją funkcję.
U mnie leci 18 tc, dziecko waży już 177 g :), najprawdopodobniej (na 90%) jest to dziewczynka.
Teraz żyję od usg do usg, mój M mówi, że uspokaja mnie ono na 24 h :), a później już czekam na następne.
Poproszę o wpisanie mnie do kalendarza na 13.03, wizyta w trakcie ciąży.
 
A ja dzisiaj ponura jak pogoda. Troche brzuch odczuwam, ale to dopiero początek stymulacji, jestem po drugim zastrzyku z gonalu,powiedzcie mi dziewczyny byłyście obolałe pod koniec stymulacji, jak tych pęcherzyków było faktycznie więcej? Jaki czas przed punkcją trzeba powstrzymać się od współżycia z mężem?Miałyście jakieś wytyczne? Przed IUI najmniej 48 h, a w przypadku ivf nie wiem...Pączka jednego wsunęłam z rana i na tym koniec, po tym cholernym encortonie jestem 4 k do przodu, jeszcze trochę i pączek:)
Też czułam bardziej pod koniec stymulacji musiałam co chwile chodzić siusiu bo wszytko było tak wielkie, że na powiększony pęcherz nke było miejsca. Ja nie kochalam się z mężem też się o to pytałam dziewczyn i mówiły, że lepiej nie kochać się już pod sam koniec :-) ja łącznie przytyłam 4,5 kg, teraz już straciłam 1,5 kg :-)
 
Hej dziewczyny. Dziś 9 dni po iui i zrobiłam test. Druga kreska jasna po ponad pół godziny. Czy to możliwe??? Może to zastrzyk na pęknięcie jeszcze działa. Ale poprzednio też wczesniej robiłam i nic nie pokazywalo. Ludzie!! Zwariuje zaraz!!!!!
Zalecam betę chociaż zastrzyki na pęknięcie mogą zaburzyć wynik nawet na 12 dni po przyjęciu iniekcji

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, dziś jest 6 doba po transferze "eskimoska" , rano robiłam test i niestety jeszcze jedna krecha ... Ale mam nadzieję że w poniedziałek wynik bety mnie zaskoczy....

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :-) pozdrawiam
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
A ja dzisiaj ponura jak pogoda. Troche brzuch odczuwam, ale to dopiero początek stymulacji, jestem po drugim zastrzyku z gonalu,powiedzcie mi dziewczyny byłyście obolałe pod koniec stymulacji, jak tych pęcherzyków było faktycznie więcej? Jaki czas przed punkcją trzeba powstrzymać się od współżycia z mężem?Miałyście jakieś wytyczne? Przed IUI najmniej 48 h, a w przypadku ivf nie wiem...Pączka jednego wsunęłam z rana i na tym koniec, po tym cholernym encortonie jestem 4 k do przodu, jeszcze trochę i pączek:)
Też czułam bardziej pod koniec stymulacji musiałam co chwile chodzić siusiu bo wszytko było tak wielkie, że na powiększony pęcherz nke było miejsca. Ja nie kochalam się z mężem też się o to pytałam dziewczyn i mówiły, że lepiej nie kochać się już pod sam koniec :-) ja łącznie przytyłam 4,5 kg, teraz już straciłam 1,5 kg :-)
Ale po stymulacji do ivf przytyłaś czy ogólnie przez pewien okres? Ja zaczełam tyć po encortonie ewidentnie, pilnuje diety, nic nie zmieniłam, i zaczęłam puchnąć, trzy miesiące brałam encorton, teraz lekarz kazał odstawić i tylko femibion przy stymulacji. Może uda mi się coś zrzucić
 
A bierzesz heparyne lub acard . Plamic /krwawic możesz od tego. No i biorąc 24 szt luteiny (chyba już więcej ) to porostu może być podrażnienie. Zapytaj może o zmianę prog na zastrzyki wtedy podaje się 1 ( czasem słyszałam o 2 ) i podrażnienia zadrapania są wykluczone.
A jeżeli miałaś zrosty w macicy czy jelitach bóle mogą być od ich rozciągania i to spore (mogą ale nie muszą )
Jak dziś sytuacja. ?
Ewunka, teraz biorę 18 lutein i 6 estrofemów. Biore clexanne i acesan 50. Plamień nie ma cały dzień. Pojawiają się dopiero wieczorem, gdy luteina wypływa. Sorry za opis.
 
Emilianka
ja przed punkcja ani w trakcie brania zastrzyków nie kochałam bo sie zle czulam slyszalam ze pod kniec stymulacji sie niepowinno zeby czasem pecherzyki nie popekaly za wczesnie
 
reklama
A ja dzisiaj ponura jak pogoda. Troche brzuch odczuwam, ale to dopiero początek stymulacji, jestem po drugim zastrzyku z gonalu,powiedzcie mi dziewczyny byłyście obolałe pod koniec stymulacji, jak tych pęcherzyków było faktycznie więcej? Jaki czas przed punkcją trzeba powstrzymać się od współżycia z mężem?Miałyście jakieś wytyczne? Przed IUI najmniej 48 h, a w przypadku ivf nie wiem...Pączka jednego wsunęłam z rana i na tym koniec, po tym cholernym encortonie jestem 4 k do przodu, jeszcze trochę i pączek:)

Ale po stymulacji do ivf przytyłaś czy ogólnie przez pewien okres? Ja zaczełam tyć po encortonie ewidentnie, pilnuje diety, nic nie zmieniłam, i zaczęłam puchnąć, trzy miesiące brałam encorton, teraz lekarz kazał odstawić i tylko femibion przy stymulacji. Może uda mi się coś zrzucić
W trakcie stymulacji wydaje mi się, że przez to białko dla sportowców bo piłam dwa razy dziennie i dużo białka przyjmowałam nie ćwiczylam nie robiłam nic tyle co w pracy chodziłam. Wszytko mi w brzuch poszło :-/ teraz staram się trzymać diety i ćwiczę chce wrócić do starej wagi :-) ale dzisiaj już zjadłam 4 pączki :p
 
Do góry