reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka, teraz biorę 18 lutein i 6 estrofemów. Biore clexanne i acesan 50. Plamień nie ma cały dzień. Pojawiają się dopiero wieczorem, gdy luteina wypływa. Sorry za opis.
Myślę że to zwykle podrażnienie ......
I clexonne i acesan mogą powodować krwawienie. Ty "tylko " plamisz .
Mam nadzieje ze kropaczek juz siedzi tam w brzuszku i jest grubiutki i rośnie.
Cierpliwości życzę i postaraj się nie zwariować! A prog zmieniła bym na zastrzyki .
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam, ale mocno przeżywałam to co się działo i jakoś nie miałam siły się udzielać
Jest już lepiej, na chwilę obecną nie mam krwawień, plamień, krwiaków. Do tego moje łożysko wygląda o niebo lepiej, może nie jest wzorcowe jak to określił lekarz, ale spełnia swoją funkcję.
U mnie leci 18 tc, dziecko waży już 177 g :), najprawdopodobniej (na 90%) jest to dziewczynka.
Teraz żyję od usg do usg, mój M mówi, że uspokaja mnie ono na 24 h :), a później już czekam na następne.
Poproszę o wpisanie mnie do kalendarza na 13.03, wizyta w trakcie ciąży.

Jeniu nawet nie wiesz jak sie ciesze ,ze u Ciebie ok [emoji8] myślałam, zeby pisać na priv ale bałam sie zrobić Ci jakaś przykrość. No to trzymajcie sie cieplutko dIewczyny dajcie znac częściej co u Was, a co do usg yo przeszło mi przez myśl kupienie takiego sprzętu [emoji15][emoji23][emoji12][emoji23][emoji23] żebym codziennie sobie "dobrze" robiła [emoji28]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Cześć Dziewczyny,
przepraszam, że przez jakiś czas się nie odzywałam, ale mocno przeżywałam to co się działo i jakoś nie miałam siły się udzielać
Jest już lepiej, na chwilę obecną nie mam krwawień, plamień, krwiaków. Do tego moje łożysko wygląda o niebo lepiej, może nie jest wzorcowe jak to określił lekarz, ale spełnia swoją funkcję.
U mnie leci 18 tc, dziecko waży już 177 g :), najprawdopodobniej (na 90%) jest to dziewczynka.
Teraz żyję od usg do usg, mój M mówi, że uspokaja mnie ono na 24 h :), a później już czekam na następne.
Poproszę o wpisanie mnie do kalendarza na 13.03, wizyta w trakcie ciąży.
strasznie się ciesze !!!!!!!!
 
received_1846964692225176.jpeg
 

Załączniki

  • received_1846964692225176.jpeg
    received_1846964692225176.jpeg
    46,9 KB · Wyświetleń: 486
Dziewczyny mam pytanko o test Pappa. Umówiona jestem na usg i tydzień przed muszę zrobić badania krwi na pappa. Lecze sie prywatnie. Czy lekarz rodzinny może mi dac skierowanie do laboratorium czy to badanie wyłącznie odpłatne? Już się boję, bo wiek 35+ i zaczynam się nakręcać...
 
Jeniu nawet nie wiesz jak sie ciesze ,ze u Ciebie ok [emoji8] myślałam, zeby pisać na priv ale bałam sie zrobić Ci jakaś przykrość. No to trzymajcie sie cieplutko dIewczyny dajcie znac częściej co u Was, a co do usg yo przeszło mi przez myśl kupienie takiego sprzętu [emoji15][emoji23][emoji12][emoji23][emoji23] żebym codziennie sobie "dobrze" robiła [emoji28]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Dzięki Pixie:) Ja trzymam kciuki za Twojego Kropusia, który pokazał jak jest waleczny:), chociaż nie zazdroszczę tych przeżyć, które miałaś. Mój M kupił mi detektor tętna płodu, więc to ratuje trochę jego i mój spokój pomiędzy wizytami:)
 
Jeniu nawet nie wiesz jak sie ciesze ,ze u Ciebie ok [emoji8] myślałam, zeby pisać na priv ale bałam sie zrobić Ci jakaś przykrość. No to trzymajcie sie cieplutko dIewczyny dajcie znac częściej co u Was, a co do usg yo przeszło mi przez myśl kupienie takiego sprzętu [emoji15][emoji23][emoji12][emoji23][emoji23] żebym codziennie sobie "dobrze" robiła [emoji28]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Ja mam moniton tetna plodu...dla mnie rewelacja...jak tylko mialam kryzys czy dziecko zyje miedzy wizytami to sluchalam sonie serduszka...nawet mozna od razu nagrywac...
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko o test Pappa. Umówiona jestem na usg i tydzień przed muszę zrobić badania krwi na pappa. Lecze sie prywatnie. Czy lekarz rodzinny może mi dac skierowanie do laboratorium czy to badanie wyłącznie odpłatne? Już się boję, bo wiek 35+ i zaczynam się nakręcać...
Mi prywatny dal skierowanie do szpitala na nfz i w jednym dniu mialam i usg i pappa bo nie powinno miedzy niby byc duzej rozniczy w dniach...
 
Do góry