reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czy ktoras z Was korzystala z IMSI? U nas jest problem z nasieniem, wiec mielismy wlasnie imsi i do piatej doby z 8 zarodkow dotrwal tylko jeden. Lekarz powiedzial, ze ze slabym nasieniem tak sie zdarza. No ale liczylam, ze jak jest IMSI, to efekty sa lepsze [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja dziś złapałam jakiegoś doła... Boję się że in vitro się nie uda...
Błagam was napiszcie za którym razem wam się udało i jakie były wskazania!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja dziś złapałam jakiegoś doła... Boję się że in vitro się nie uda...
Błagam was napiszcie za którym razem wam się udało i jakie były wskazania!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie zaczął się dziś 6 tc po pierwszym transferze. Miałam 2 stymulacje, pgs zarodków i crio 7.02. U mnie był problem z utrzymaniem ciąży. Tym razem jestem dobrej myśli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też zostały tylko dwa 3 dniowe.
I tak czytałam sobie o tych zarodkach i zazdroszczę tym dziewczyna które mają 5 dniowe przepraszam ale zawsze mówię prawdę :-) chce wierzyć bardzo w moje dwie fasolki 3 dniowe ale jestem osobą pesymistyczne nastawiona do życia staram się pisać i myśleć, że jest Oki ale gdy idę do łóżka to z godzinę myślę o tym wszystkim. Są dni, że mówię co ma być to będzie pary starają się kilka lat o dziecko z invitro a ty podchodzić pierwszy raz i zakochujesz się jak księżniczka, a drugi dzień jest taki wielki dół dlaczego to spotkało mnie itp. Przepraszam, że tak was męczę tym pisaniem ale muszę się gdzieś wyzalic męża już nie chce męczyć bo wiem, że mu ciężko.

Zmieniając trochę temat,więc moje pytania będą jak na swiezaka :-)
1)Czy moje zarodki są w dobre czy nie jakiej klasy
2) czy jest duża szansa, że źle się rozmrozi i nie będzie transferu
3) Czy przed zapłodnieniem dobrze sprawdzili nasienie męża, czy brali tylko żeby coś zapłodnic
4) dlaczego, aż 4 zostawili do 5 doby zamiast 2
5)czy można rozmrozic dwie komórki i je zapłodnic i podać np świeże 3 dniowe
6) o ten klej
7) czy będą nacinać otoczki moich zarodków jeśli dojdzie tych akurat do transferu
Naprawdę podziwiam was dziewczyny za to wszytko należy wam się wielki medal ja już nie daje rady może, że jestem osobą słaba psychicznie która bierze wszystko do siebie
Nadal podczytuje ale sie nie udzielam bo czuje sie tak samo. Wydaje mi sie jakbym kaprysila i marudzila bardziej niz "ustawa przewiduje" i ze to jeszcze nie tragedia. Nie chce nikogo dodatkowo obciazac moim slabym humorem. Tylko ze ja wieczorem przytulam sie do meza i sobie placze, przeciez oboje w tym siedzimy. Pomaga.

Ja nadal czekam na 1 dc zeby isc na wizyte przed crio, ale dni mi sie dluza niemiłosiernie.

Super ze jestescie -inspiruje sie wami, waszym pozytywnym podejsciem i zaczyna mi gdzies tam przeswitywać mysl ze moze jednak bedzie dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Oska trzymam kciuki, zeby to był prawdziwy pozytyw!!

A ja dziewczyny czekam na okres. Powinien sie zjawić dzis, ale czuje, ze moze zejść jeszcze ze dwa dni. Estrofem czeka na rozpakowanie i 'jedziemy'!
Jak samopoczucie po tym leku? Tyje sie ? Mam nadzieje, ze nie bede znowu tylko spała i jadła.

Jakis czas temu widziałam, posty na temat dr Mrugacza. Niepochlebne. Ja tez go nie polecam. Wykorzystam mrozaki i jesli bede wciąż musiała to zmieniam klinikę. Juz teraz bym chętnie to zrobiła ! Na wizycie dwa cykle po poronieniu(porodzie i zabiegu) miał ochote zrobić mi crio! Powiedziałam, ze tym razem wole mieć wszystkie badania gotowe przed (większość wyników dostałam juz w trakcie stymulacji) to stwierdził, ze skoro nie chce sie 'rypać' to zrobimy za miesiąc... i ze przecież wszystko było ok... niby było, ale mogło nie byc ... [emoji36]

3x Estrofem i 1x Acard to chyba standard , prawda? Mam zacząć od drugiego dnia.

Ciesze się strasznie bo Homocysteina od grudnia do teraz spadła z ok 10.5 na 5,6!! TSH - 1,36 to chyba tez ok?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Halo :)
Super masz wyniki Aniu, idealne wręcz. W szoku jestem, ze tak szybko i ładnie ci sie homocysteiną zbiła. Co stosowałaś wczesniej a co teraz jesli dzie o suplementację kwasem foliowym i wit z grupy B?
 
Joko- potęga podświadomości- musi się udać, nie można brać negatywnych wariantów w ogóle pod uwagę, a wszystko co po drodze się dzieje traktować jako zło konieczne do osiągnięcia wymarzonego celu:) Ja dzisiaj czuje się totalnie do bani, nie spałam o wiatr, raz że mało okien z zawiasów nie wyrwało, a dwa że mały pieseł panicznie boi się wiatru i właził mi całą noc na głowę, jakby to miało go uchronić przed zagładą,do tego jestem 4 dzień na stymulacji dopiero a już czuje jajniki jak przy owulacji.Poza tym idę dzisiaj na imprezę, duża fajna ekipa do tego zespół, i tak myślałam o małym drineczku ale chyba nic z tego, boję się że sobie zaszkodzę, będę siedzieć za stołem jak zbity pies...idę bo już dawno z moim Emkiem nie wychodziliśmy, bo wszystko kręciło się wokół jednego.
 
Nadal podczytuje ale sie nie udzielam bo czuje sie tak samo. Wydaje mi sie jakbym kaprysila i marudzila bardziej niz "ustawa przewiduje" i ze to jeszcze nie tragedia. Nie chce nikogo dodatkowo obciazac moim slabym humorem. Tylko ze ja wieczorem przytulam sie do meza i sobie placze, przeciez oboje w tym siedzimy. Pomaga.

Ja nadal czekam na 1 dc zeby isc na wizyte przed crio, ale dni mi sie dluza niemiłosiernie.

Super ze jestescie -inspiruje sie wami, waszym pozytywnym podejsciem i zaczyna mi gdzies tam przeswitac mysl ze moze jednak bedzie dobrze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez pozytywnego nastawienia będzie ciężko. Trudno jest czasem wstać i się uśmiechać, szczególnie po przejściach ale musimy. Musimy mieć siłę dla siebie, męża i co najważniejsze dla naszych kruszynek które czekają na swój czas

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Koniczynko czy Ty leniuchujesz? I wizualizujesz sobie "wgryzanie" sie kropusia? [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
A tak sę siedzę i staram sie nie zachorować na chorobę dwubiegunowa.

Storczyki poprzesadzalam, paczkam sie opchalam, jak światło dobre to dziubię puzzle pontroszku i takie tam. Ale koniec tego, dzis posprzątaj chałupę bo wieczorem klientka niecierpliwa mnie nawiedzi. Nie mogę sie na ńiczym skoncentrować na dłużej.
 
Do góry