reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czy ktoras z Was korzystala z IMSI? U nas jest problem z nasieniem, wiec mielismy wlasnie imsi i do piatej doby z 8 zarodkow dotrwal tylko jeden. Lekarz powiedzial, ze ze slabym nasieniem tak sie zdarza. No ale liczylam, ze jak jest IMSI, to efekty sa lepsze [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

My mieliśmy ImSi , z 6 zaplodnillo sie 5, dwie 3 dniowe zamrozili- bo super sie rozwijały, jedna sie źle dzieliła,i 2 blastki zamrożone . Ta metoda nie daje pewności, pomaga ale to i tak zależy od jakości naszych komórek rozrodczych, embriologow, warunków hodowlanych....Szczęścia !

A do tych dziewczyn, które maja dola i wątpliwości.... macie mega kopniaka w dupke ode mnie. Przestać sie użalać, trafiło na nas, niestety... pomyślcie,ze jednak macie to szczęście ,ze działacie, macie kase,możliwości. Pamiętajcie,ze pozytywne myślenie to połowa sukcesu, jeśli sie zamartwiajcie to wasze ciało czyli wasze komórki tez bedą smutne , a nie o to chodzi. Ja jak mam dola to przypominam sobie historie dziewczyn z forum, które naprawdę maja pod górkę ale zarażają optymizmem i dla nich duże [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Joko- potęga podświadomości- musi się udać, nie można brać negatywnych wariantów w ogóle pod uwagę, a wszystko co po drodze się dzieje traktować jako zło konieczne do osiągnięcia wymarzonego celu:) Ja dzisiaj czuje się totalnie do bani, nie spałam o wiatr, raz że mało okien z zawiasów nie wyrwało, a dwa że mały pieseł panicznie boi się wiatru i właził mi całą noc na głowę, jakby to miało go uchronić przed zagładą,do tego jestem 4 dzień na stymulacji dopiero a już czuje jajniki jak przy owulacji.Poza tym idę dzisiaj na imprezę, duża fajna ekipa do tego zespół, i tak myślałam o małym drineczku ale chyba nic z tego, boję się że sobie zaszkodzę, będę siedzieć za stołem jak zbity pies...idę bo już dawno z moim Emkiem nie wychodziliśmy, bo wszystko kręciło się wokół jednego.

W Uk tez wiatry ze wczoraj caly dzuen w domu Siedzialamhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170224/5776cd939496b1fd9fc585d43e08195a.jpg[/IMG


Napisane na iPhone w aplikacji [url=http://r.tapatalk.com/byo?rid=81627]Forum BabyBoom[/url]
 
My mieliśmy ImSi , z 6 zaplodnillo sie 5, dwie 3 dniowe zamrozili- bo super sie rozwijały, jedna sie źle dzieliła,i 2 blastki zamrożone . Ta metoda nie daje pewności, pomaga ale to i tak zależy od jakości naszych komórek rozrodczych, embriologow, warunków hodowlanych....Szczęścia !

A do tych dziewczyn, które maja dola i wątpliwości.... macie mega kopniaka w dupke ode mnie. Przestać sie użalać, trafiło na nas, niestety... pomyślcie,ze jednak macie to szczęście ,ze działacie, macie kase,możliwości. Pamiętajcie,ze pozytywne myślenie to połowa sukcesu, jeśli sie zamartwiajcie to wasze ciało czyli wasze komórki tez bedą smutne , a nie o to chodzi. Ja jak mam dola to przypominam sobie historie dziewczyn z forum, które naprawdę maja pod górkę ale zarażają optymizmem i dla nich duże [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Kupiłaś juz usg. ? :D Bo ja też będę potrzebować ;)
 
Joko- potęga podświadomości- musi się udać, nie można brać negatywnych wariantów w ogóle pod uwagę, a wszystko co po drodze się dzieje traktować jako zło konieczne do osiągnięcia wymarzonego celu:) Ja dzisiaj czuje się totalnie do bani, nie spałam o wiatr, raz że mało okien z zawiasów nie wyrwało, a dwa że mały pieseł panicznie boi się wiatru i właził mi całą noc na głowę, jakby to miało go uchronić przed zagładą,do tego jestem 4 dzień na stymulacji dopiero a już czuje jajniki jak przy owulacji.Poza tym idę dzisiaj na imprezę, duża fajna ekipa do tego zespół, i tak myślałam o małym drineczku ale chyba nic z tego, boję się że sobie zaszkodzę, będę siedzieć za stołem jak zbity pies...idę bo już dawno z moim Emkiem nie wychodziliśmy, bo wszystko kręciło się wokół jednego.

Ej mały drineczek nie zaszkodzi, ja tam winko wieczorem popijalam przy stymulacji [emoji12] a wieczór przed transferem opalilam sie cygara [emoji15] nie piłam bo miałam mieć transfer ale ,ze cygaro moze szkodzić to juz nie pomyślałam [emoji58]

A tak sę siedzę i staram sie nie zachorować na chorobę dwubiegunowa.

Storczyki poprzesadzalam, paczkam sie opchalam, jak światło dobre to dziubię puzzle pontroszku i takie tam. Ale koniec tego, dzis posprzątaj chałupę bo wieczorem klientka niecierpliwa mnie nawiedzi. Nie mogę sie na ńiczym skoncentrować na dłużej.

Ja po transferze to taką wypucowaną chatkę miałam jak nigdy, teraz to armagedon mam [emoji15] nic tylko leze. Najlepiej właśnie czymś głowę zająć, wiec moze to dobry pomysł z praca [emoji6]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
My mieliśmy ImSi , z 6 zaplodnillo sie 5, dwie 3 dniowe zamrozili- bo super sie rozwijały, jedna sie źle dzieliła,i 2 blastki zamrożone . Ta metoda nie daje pewności, pomaga ale to i tak zależy od jakości naszych komórek rozrodczych, embriologow, warunków hodowlanych....Szczęścia !

A do tych dziewczyn, które maja dola i wątpliwości.... macie mega kopniaka w dupke ode mnie. Przestać sie użalać, trafiło na nas, niestety... pomyślcie,ze jednak macie to szczęście ,ze działacie, macie kase,możliwości. Pamiętajcie,ze pozytywne myślenie to połowa sukcesu, jeśli sie zamartwiajcie to wasze ciało czyli wasze komórki tez bedą smutne , a nie o to chodzi. Ja jak mam dola to przypominam sobie historie dziewczyn z forum, które naprawdę maja pod górkę ale zarażają optymizmem i dla nich duże [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
100 procent racji

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej mały drineczek nie zaszkodzi, ja tam winko wieczorem popijalam przy stymulacji [emoji12] a wieczór przed transferem opalilam sie cygara [emoji15] nie piłam bo miałam mieć transfer ale ,ze cygaro moze szkodzić to juz nie pomyślałam [emoji58]



Ja po transferze to taką wypucowaną chatkę miałam jak nigdy, teraz to armagedon mam [emoji15] nic tylko leze. Najlepiej właśnie czymś głowę zająć, wiec moze to dobry pomysł z praca [emoji6]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Ja wolałam szaleć po mescie z mężem. Na spacer, ze znajomymi na obiad, pozałatwiać rożne sprawy :)

U mnie strasznie sie kurzy, po 3 dniach już denerwuje. I mam włosy ciemne a parkiety jasne, widzę każdy jeden co mi ze łba wypadnie ;) zwykle kurze wycieram dwarazy w tygodniu a odkurzam 2 x chyba że mało czasu i poza domem śmigam. Ale poza domem jak jestem to kurzu nie widzę.., a tak siedzę i patrzę i złość narasta. Dzis sprzatanie
 
Odpoczywamy!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

Gratulacje dla Rybki i jej słodkich chłopców! Życzymy dużo zdrowia!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już luty - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakończony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


25.02 - asiasiwa - wizyta przed crio
27.02 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.02 - Emilianka6966 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - adunnia90 - kontrola w czasie stymulacji
27.02 - AnetaB-stok - betowanie 1
27.02 - Koniczyna82 - betowanie 1
28.02 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
01.03 - zanetaanna - transfer
02.03 - dusia88 - kontrola przed punkcją
03.-04.03 - Emilianka6966 - punkcja
04.-06.03 - adunnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
07.03 - Żanka1410 - wizyta przed podejściem
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wolałam szaleć po mescie z mężem. Na spacer, ze znajomymi na obiad, pozałatwiać rożne sprawy :)

U mnie strasznie sie kurzy, po 3 dniach już denerwuje. I mam włosy ciemne a parkiety jasne, widzę każdy jeden co mi ze łba wypadnie ;) zwykle kurze wycieram dwarazy w tygodniu a odkurzam 2 x chyba że mało czasu i poza domem śmigam. Ale poza domem jak jestem to kurzu nie widzę.., a tak siedzę i patrzę i złość narasta. Dzis sprzatanie
Ja mam wrażenie że pod moją nieobecność jakiś OBCY mi te hołdy kurzu do domu przynosi, a jak już słońce mocniej zaświeci, makabra, jak w piwnicy...:(
 
Do góry