reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za udaną punkcję, udane wizyty i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


03.03 - adunnnia90 - kontrola przed punkcją
03.03 - Emilianka6966 - punkcja

06.03 - adunnnia90 - punkcja
06.03 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.03 - Joko86 - pierwsza wizyta przed podejściem
06.03 - Ilona88 - betowanie 3
07.03 - roksii89 - wizyta przed crio
08.03 - AniaCh - kontrola owulacji przed crio
08.03 - Dusia88 - kontrola w czasie stymulacji
09.03 - karolina1984 - kontrola przed transferem
09.03 - anetka303 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10.03 - Oska305 - kontrola w czasie stymulacji
11.03 - Ava81 - betowanie
12.03 - julita1234 - punkcja
13.03 - jaskolcia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13.03 - Kikuli - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - Oska305 - punkcja
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny jak mija dzien? [emoji110] [emoji110] [emoji110] za dzisiejsze wizyty.
Emilianka jak tam po punkcji?
Joko czekam na wiadomosc co Wam powiedzieli w klinice [emoji110] [emoji4]
Ja wlasnie wracam od lekarza. Dzisiaj jeszcze gonal, menopur i orgalutran a jutro o 20 ovitrelle. Wszystko jest tak jak powinno w poniedzialek o 7.15 mam sie wstawic w klinice a o 8.00 punkcja.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!

Weźcie mnie też do swojego grona ;) Jestem po trzech nieudanych IUI i w kwietniu startuję z in vitro. Z mężem zastanawiamy się ile zarodków byśmy chcieli mieć podanych za pierwszym razem. A jak to było u Was i co z tego wyszło? Czemu akurat taka decyzja a nie inna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
Cześć dziewczyny!

Weźcie mnie też do swojego grona ;) Jestem po trzech nieudanych IUI i w kwietniu startuję z in vitro. Z mężem zastanawiamy się ile zarodków byśmy chcieli mieć podanych za pierwszym razem. A jak to było u Was i co z tego wyszło? Czemu akurat taka decyzja a nie inna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Witaj [emoji4] jak juz wiesz my po konsultacji z lekarzem zdecydowalismy sie na 1

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jak mija dzien? [emoji110] [emoji110] [emoji110] za dzisiejsze wizyty.
Emilianka jak tam po punkcji?
Joko czekam na wiadomosc co Wam powiedzieli w klinice [emoji110] [emoji4]
Ja wlasnie wracam od lekarza. Dzisiaj jeszcze gonal, menopur i orgalutran a jutro o 20 ovitrelle. Wszystko jest tak jak powinno w poniedzialek o 7.15 mam sie wstawic w klinice a o 8.00 punkcja.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Ciesze sie, ze wszystko idzie zgodnie z planem [emoji4] caly czas trzymam kciuki za pon!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!

Weźcie mnie też do swojego grona ;) Jestem po trzech nieudanych IUI i w kwietniu startuję z in vitro. Z mężem zastanawiamy się ile zarodków byśmy chcieli mieć podanych za pierwszym razem. A jak to było u Was i co z tego wyszło? Czemu akurat taka decyzja a nie inna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

My niestety nie mielismy wyboru bo z 8 zostal 1, ale lekarz i tak powiedzial, ze woli podac 1 bo gdyby byla ciaza blizniacza to jest wieksze ryzyko komplikacji, no ale to juz indywidualna decyzja. No i chyba (?) jeszcze wiek przyszlej mamy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!

Weźcie mnie też do swojego grona ;) Jestem po trzech nieudanych IUI i w kwietniu startuję z in vitro. Z mężem zastanawiamy się ile zarodków byśmy chcieli mieć podanych za pierwszym razem. A jak to było u Was i co z tego wyszło? Czemu akurat taka decyzja a nie inna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Nam lekarz zaproponował 2 zarodki. Wziął pod uwagę mój wiek (33), historię leczenia i sam zasugerował transfer 2 zarodków. Przy krio chcieliśmy brać 1, ale okazało się, że były mrożone po 2. Trochę się wtedy wkurzyliśmy. Nam świeży transfer się nie udał, po krio ciąża pojedyncza, został z nami 1 zarodek.
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Weźcie mnie też do swojego grona ;) Jestem po trzech nieudanych IUI i w kwietniu startuję z in vitro. Z mężem zastanawiamy się ile zarodków byśmy chcieli mieć podanych za pierwszym razem. A jak to było u Was i co z tego wyszło? Czemu akurat taka decyzja a nie inna?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Ilość zarodków podanych zazwyczaj zależy od ich jakości. Jak są dwa super jakości powyzej 3BB jezeli 5 dnia transferowane, to wtedy ryzyko ciąży mnogiej jest bardzo duże. Czasem jeden się podzieli jak u jednej z forumowiczek:-p czasem dwa mimo że "słabe" zaimplantują sie i są bliźniaki. Ciąża bliźniacza jest obarczona dużym ryzykiem i raczej nie podaje się dwóch dobrych zarodków, albo trzech słabych poniżje 35 r. z
 
Do góry