reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki, ja już po punkcji, już w domu, w swoim łóżeczku ,najgorszy ból minął, dostalam trochę kroplówek po wybudzeniu, a teraz mam brać ketonal i duphaston, pobrano 20 komórek jajowych i tyle zostało po oczyszczeniu, dlatego transfer w kolejnym cyklu, mają zasadę że jeżeli jest powyżej 15 komórek, trzeba odczekać cykl, musi się zregenerować wszystko po nakluwaniu, także odpoczywam;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie dwie 5-6dniowe. Lekarz mowil ze przy podanu dwoch prawdopodobienstwo ciazy wzrasta o 80%, a prawdopodobienstwo ciazy mnogiej rosnie do 15%. Ja tam mige miec blizniaki... Tyle czekalam a zawsze chcialam miec duza rodzine...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Te 15% to raczej w przypadku twoich zarodków albo statystyka ogółem.. Bo gdy mamy dwa embriony 5AA gdzie szabse na implantacje sa rzędu 70-80% to ryzyko ciąży mnogiej co najmniej 40%- moim zdaniem. A gdy masz dwa zarodki 1AA gdzie współczynnik implantacji to 25% to ryzyko jest duzo mniejsze moze z 10%.
 
My też byliśmy źli, zwłaszcza, że do krio były tylko te 2 zarodki. Musieliśmy zdecydować czy chcemy rozmrozić 2 i zdecydować się na podanie dwóch albo podanie jednego i ponowne zamrożenie drugiego. Baliśmy się, że zarodek może nie przetrwać ponownego mrożenia i późniejszego rozmrażania.
Teraz wiem, że w umowie z kliniką trzeba było dodać i wyraźnie zastrzec zapisy dotyczące mrożenia zarodków.

Mądry Polak po szkodzie ... pol roku temu byłam w tym wszystkim kompletnie zielona, do tej pory dowiaduje sie czegoś nowego, głownie z forum... a moj lekarz podchodzi tak jakby to wszystko było oczywiste, albo ze wystarcza szczątkowe informacje , które podaje.
My mamy 4 zarodki, zamrożone po dwa. Nawet nie wspomniał , ze mozna ewentualnie ponownie zamrozić jednego z pary, choc pewnie i tak byśmy sie na to nie zdecydowali.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od czego zależy, że po punkcji jeśli nie ma transferu musimy czekać cykl lub dwa?
To od kliniki, czy jak? bo mi kazali czekać dwa tak mi się to długo wszytko wydaje.
 
Hej dziewczynki, ja już po punkcji, już w domu, w swoim łóżeczku ,najgorszy ból minął, dostalam trochę kroplówek po wybudzeniu, a teraz mam brać ketonal i duphaston, pobrano 20 komórek jajowych i tyle zostało po oczyszczeniu, dlatego transfer w kolejnym cyklu, mają zasadę że jeżeli jest powyżej 15 komórek, trzeba odczekać cykl, musi się zregenerować wszystko po nakluwaniu, także odpoczywam;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ale naprodukowałaś superr !!! to teraz wypoczywaj
 
Hej dziewczynki, ja już po punkcji, już w domu, w swoim łóżeczku ,najgorszy ból minął, dostalam trochę kroplówek po wybudzeniu, a teraz mam brać ketonal i duphaston, pobrano 20 komórek jajowych i tyle zostało po oczyszczeniu, dlatego transfer w kolejnym cyklu, mają zasadę że jeżeli jest powyżej 15 komórek, trzeba odczekać cykl, musi się zregenerować wszystko po nakluwaniu, także odpoczywam;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Super ilość, teraz odpoczywaj :-)
 
reklama
Do góry