reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zrobiłam dzisiaj rano ;). Od razu się pokazała ;) jutro idę na betę
 

Załączniki

  • 14899029665031550813437.jpg
    14899029665031550813437.jpg
    466,9 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Wodniaki sa czasami bardzo cieżko wykrywalne.
Ja byłam u kilku ginekologów, dopiero któryś z kolei ustawił głowice tak ze go wykryto.
Wodniak to taka bomba trochę.
Ja bym szukała bardziej.
Ja nie mam jednego jajowodu, przez ukrytego wodniaka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wodniaki sa czasami bardzo cieżko wykrywalne.
Ja byłam u kilku ginekologów, dopiero któryś z kolei ustawił głowice tak ze go wykryto.
Wodniak to taka bomba trochę.
Ja bym szukała bardziej.
Ja nie mam jednego jajowodu, przez ukrytego wodniaka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tylko ze ja juz miałam laparoskopię zeby usunąć dziada i finalnie nie usunęli bo go nie było.... :( mogło byc tak ze jak zrobili drożność to sie akurat opróżnił i wtedy jajowod wyglada zdrowo? Czy nawet po opróżnieniu podczas laparoskopi powinni widzieć ze jajowod jest zmieniony?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Tak, miałam podejrzenie wodniaka i miałam laparoskopię zeby usunąć torbiel z jajnika i jajowod, ale w rezultacie nie usunęli jajowodu bo podczas laparo zweryfikowali ze niby wodniaka nie ma... Takze nie wiem o co chodzi. Czy akurat sie opróżnił i nie zauwazyli, czy moze rzeczywiście go nie było... tez mi wlasnie lekarz po histero powiedział ze zle ze go nie usunęli bo moze miec zarodek problemy :( ale liczę na to ze jego tam nie ma i nie bedzie juz..
kurde, mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemów... ale tak mysle ze ten wodniak tam moze byc bo miałam przeciez ostatnio te czarne plamy w macicy, i to chyba był wlasnie płyn. Wiec moze to wlasnie z wodniaka ten płyn. Moze to polipowate endo wlasnie z tego zakazania przez wodniaka?..
jak to sie objawiało ze ci sie opróżnia co 3 miesiące?
mam nadzieje ze na to polipowate endo to leczenie antybiotykami pomoże..
Dzięki :)



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Ja miałam mokro w gaciach [emoji3] takie uplawy rzadkie.... ciężko go było zdiagnozować bo jak akurat usg to znikał.... wymazy wychodziły ok .
Są dziewczyny co oproznia im się co miesiąc. Mam przyjaciółkę co wycieła 1 jajowod 2 został bo zdrowy A za 2 miesiące znów laparo bo wodniak w 2 jajowodzie.
Myślę chodź nie wiem [emoji2] że wodniak i polipowe endometrium to 2 inne bajki. Ja miałam wodniaka A 2 histero z biopsja ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam mokro w gaciach [emoji3] takie uplawy rzadkie.... ciężko go było zdiagnozować bo jak akurat usg to znikał.... wymazy wychodziły ok .
Są dziewczyny co oproznia im się co miesiąc. Mam przyjaciółkę co wycieła 1 jajowod 2 został bo zdrowy A za 2 miesiące znów laparo bo wodniak w 2 jajowodzie.
Myślę chodź nie wiem [emoji2] że wodniak i polipowe endometrium to 2 inne bajki. Ja miałam wodniaka A 2 histero z biopsja ok

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Uff to moze rzeczywiście to niepowiązane.. ja nie zauważyłam żadnych upławów. No nic, dopytam dr zeby dokładnie sprawdził czy nie widzi znowu wodniaka.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
Uff to moze rzeczywiście to niepowiązane.. ja nie zauważyłam żadnych upławów. No nic, dopytam dr zeby dokładnie sprawdził czy nie widzi znowu wodniaka.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Mi się oproznial ale nie zawsze musi ....
Jak się nie oproznia to jest pięknie gruby i widoczny .


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry