reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Naprawdę chyba sobie dołożę Utrogestanu, za dwa dni jeszcze raz zrobię badanie, zobaczę co i jak. Jak mam teraz 2x 200 to zrobię 3x 200. Jeju, nigdy nie brałam leków na własna reke! Jestem roztrzęsiona normalnie, nie wybaczę sobie jak cos sie stało i tym razem. Jeszcze dzis tak mnie brzuch boli cały dzien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Aniu ja jestem po konsultacji z lekarzem póki co nic nie kazał zmieniać ja biorę 3 x 4 LUTEINA podjęzyk i 3 x 2 LUTINUS dopochwowo w czwartek 3 weryfikacja w invikcie tak jest, ja na 1 weryfikacji miałam progesteron około 15 i dawki mi zwiekszyli
 
reklama
Naprawdę chyba sobie dołożę Utrogestanu, za dwa dni jeszcze raz zrobię badanie, zobaczę co i jak. Jak mam teraz 2x 200 to zrobię 3x 200. Jeju, nigdy nie brałam leków na własna reke! Jestem roztrzęsiona normalnie, nie wybaczę sobie jak cos sie stało i tym razem. Jeszcze dzis tak mnie brzuch boli cały dzien.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi utrogestan w standardzie dają 2×400


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry