reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kurcze to moze jednak to plamienie.przyrost jest...dziwne:baffled:

Jak ja do jutra wytrzymam.... moglam zrobic jeszcze dzisiaj progesteron... to mój pierwszy raz wiec może tak wygląda plamienie.... tylko mi się zawsze wydawało że plamienie to takie lekkie ślady... jak wkładałam lutinus to aplikator był cały brudny... jutro na 9:00 mam wizytę.... ech
 
a te przyrosty w normie?sprawdzalas w kalkulatorze?troche malo jak na 16dpt ale podobno nie ilosc jest wazna tylko przyrost...a co na to lekarz?

W kalkulatorze wychodzi że w normie... lekarz kazał jutro rano przyjechac po dodatkowe leki a dzisiaj i rano dodać po jeszcze jednej tabletce lutinus czyli teraz 3 wieczorem i rano...
 
ja na plamieniach sie nie znam.nie mialam...lutinus aplikuje palcem zeby sie nie zranic.wez moze nospe przeciwskurczowo i musisz dojutra wytrzymac...
 
Raczej pastelowa ale moze to przez lutinus.... a juz się zaczynałam cieszyć...
no nie panikuj.mi to nie wyglada na miesiaczke.wez nospe i odpocznij.plamienia we wczesnej ciazy zdazaja sie czesto.nie wiem jak cie pocieszyc...nie chce sie madrzyc ale nie skreslaj jescze kropkow...moze ktos bardziej biegly w temacie cos doradzi?
 
no nie panikuj.mi to nie wyglada na miesiaczke.wez nospe i odpocznij.plamienia we wczesnej ciazy zdazaja sie czesto.nie wiem jak cie pocieszyc...nie chce sie madrzyc ale nie skreslaj jescze kropkow...moze ktos bardziej biegly w temacie cos doradzi?

Dziękuję Ci bardzo... takie słowa wsparcia to dla mnie bardzo dużo... oczywiście już swoje wyryczałam... byle do jutra....
 
Który masz dzien stymulacji bo ja mam 8 i estradiol 360 nawet nie wiem czy to ok na tym etapie.
U mnie dziś 7 dzień stymulacji, licząc w tym 14 marzec bo wtedy był pierwszy zastrzyk. Estradiol 305. Też nie wiem czy to dobrze czy nie ale jeżeli lekarz nic nie powiedział to stawim że ok. Nie mam już sił przekopywać dziś sieci na ten temat...
Na środę mam zrobić rano badania: morfologia, APTT, CRP, Estradiol, Progesteron.

Evulek111 a to Twoje pierwsze in vitro?
 
reklama
Do góry