reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wyglada tak jak zwykła @ ... wzięłam lutinus i leżę... ale ból w podbrzuszu jest... mialam podane dwa 3 dniowe... oby został choć jeden :hmm:
Moze byc tak ze jeden z kropkow sie ewakuluje i zostaje tylko jeden skoro mias podane 2 i dlatego moze byc krwawienie. Trzymam kciuki zeby bylo dobrze
 
@AniaCh83
Czy jest jakiś graniczny poziom progesteronu do utrzymania ciąży?


Poziom progesteronu jest odzwierciedleniem stanu ciąży.
Przy ocenie poziomu progesteronu ważna jest informacja w jaki sposób
zaszła Pani w ciążę, czy był to cykl naturalny, stymulowany, czy
np. był to kriotransfer w cyklu bezowulacyjnym. W zależności od
tego może być oceniony stan ciąży, dodatkowo w umiarkowany sposób
można wpłynąć na jej rozwój, stosując suplementację
progesteronu w przypadku jego niskiego poziomu. Trzeba przy tym
pamiętać, że w cyklu bezowulacyjnym poziomy progesteronu są
niższe w ciąży niż np. w cyklu naturalnym po owulacji lub w cyklu
stymulowanym. W cyklu bezowulacyjnym bowiem nie ma ciałka żółtego,
które powstaje naturalnie po owulacji z pęcherzyka jajnikowego i
produkuje progesteronEmbriolog nOvum



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
zawsze zastanawiam sie dlaczego lekarze nie mowia praktycznie nic.czy to wynika z ich niewiedzy? .moze wola nie mowic o czyms czego tak naprawde nie sa pewni na 100%.draznilo mnie to w moich podejsciach bo mialam wrazenie ,ze to ja musze szperac w internecie zeby cokolwiek wiedziec.bywaly dni,ze siedzialam godzinami i wczytywalam sie w te wszystkie informacje a potem bol glowy

Jak przeszlam kilka "polecanych" lekarzy to zaczelam sama szukac.
Znalazlam moja lekarke. Opinie 100% pozytywne.
Poszłam. i faktycznie-konieta anioł. Nigdy sie nie spieszy, na wszystko odpowiada wyczerpujaco, tlumaczy ktory lek na co jest, zawsze czeka na jakis pytania. Wszystko co widzi na usg to mi opisuje. Az sie ciesze jak do niej jade. Odpisuje zawsze na maile, nawet jak wskoczyłam do niej o cos zapytac w sobote miedzy pacjentami to miala usmiech na twarzy.
Ufam jej i wierze ze nam sie uda :)
 
Do góry