reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak przeszlam kilka "polecanych" lekarzy to zaczelam sama szukac.
Znalazlam moja lekarke. Opinie 100% pozytywne.
Poszłam. i faktycznie-konieta anioł. Nigdy sie nie spieszy, na wszystko odpowiada wyczerpujaco, tlumaczy ktory lek na co jest, zawsze czeka na jakis pytania. Wszystko co widzi na usg to mi opisuje. Az sie ciesze jak do niej jade. Odpisuje zawsze na maile, nawet jak wskoczyłam do niej o cos zapytac w sobote miedzy pacjentami to miala usmiech na twarzy.
Ufam jej i wierze ze nam sie uda :)
taki lekarz to marzenie naprawde.dobrze wybralas.moja Pani doktor to nie dosc ,ze ciagle w zlym nastroju to jeszcze na kazde pytanie odpowiadala z taka łaska ze masakra.podobno dobry z niej fachowiec dlatego zagryzalam wargi chociaz ze dwa razy mialysmy spięcie
 
taki lekarz to marzenie naprawde.dobrze wybralas.moja Pani doktor to nie dosc ,ze ciagle w zlym nastroju to jeszcze na kazde pytanie odpowiadala z taka łaska ze masakra.podobno dobry z niej fachowiec dlatego zagryzalam wargi chociaz ze dwa razy mialysmy spięcie
Czasem az mam ochote ją usciskac. Jak o cos pytam to słucha uwaznie, patrzy na mnie tymi swoimi sarnimi oczami ze nawet nie mrugnie :D
Widac ze lubi to co robi. byla ostatniow paryzu na jakiejś konferencjo o invitro.
Wogole ta moja klinika jako pierwsza w polsce wprowadzila metode IMSI. tą tez metoda mialam robione.
 
Czasem az mam ochote ją usciskac. Jak o cos pytam to słucha uwaznie, patrzy na mnie tymi swoimi sarnimi oczami ze nawet nie mrugnie :D
Widac ze lubi to co robi. byla ostatniow paryzu na jakiejś konferencjo o invitro.
Wogole ta moja klinika jako pierwsza w polsce wprowadzila metode IMSI. tą tez metoda mialam robione.
super naprawde! lekarze chyba nie zdaja sobie sprawy z tego jak wazne jest ro wszystko dla nas w tym i tak trudnym czasie
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki. Proszę napiszcie mi w którym dniu cyklu przystepowalyscie do crio transferu przy estrofemie?
Mam wizytę w 10 dniu cyklu i zastanawiam się ile lekarz będzie mnie trzymał i czy między wizyta z transferem będzie chciał mnie jeszcze podglądać?
Dziękuję bardzo x
Ja w 17 dc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry