reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczynki. Proszę napiszcie mi w którym dniu cyklu przystepowalyscie do crio transferu przy estrofemie?
Mam wizytę w 10 dniu cyklu i zastanawiam się ile lekarz będzie mnie trzymał i czy między wizyta z transferem będzie chciał mnie jeszcze podglądać?
Dziękuję bardzo x
Ja mam transfer wyznaczony na 22 dc:) 17 dc mam wizytę kontrolną, biorę tylko estrofem
 
Wysmienicie. wlasnie sprzatam mieszkanie :)
Czasem wieczorem czuje sie gorączkowo, ale przed okresem zawsze mialam ok 37.5°C.
Teraz to sie martwie ze nic mnie nie boli i nie kuje....
No ja mam ten sam problem czuje się dobrze a wlasciwie to tak jak przed okresem. A okres powinnam dostać jutro bądź za 2 dni.
 
Dzwonilam dzis do kliniki z pytaniem, czy mam brac dalej leki, bo beta w 10 dpt przy 5 dniowym blastusiu byla <0,1 a wczoraj juz nie uzyskalam informacji. Dzis mi powiedziano, ze mam brac dalej jeszcze conajmniej 4 dni i powtorzyc bete. Potem zadecydujemy.

Troche mnie to frustruje, bo przeciez jak do 10 dnia nic nie zaskoczylo, to absurdalne wydaje sie mi, aby teraz mialo cos jeszcze zaskoczyc.

Co wy na to? Lekarz wynikow jeszcze nie przegladal. Takze mam brac dalej i w 14 dniu powtorzyc badanie :(
 
Dzwonilam dzis do kliniki z pytaniem, czy mam brac dalej leki, bo beta w 10 dpt przy 5 dniowym blastusiu byla <0,1 a wczoraj juz nie uzyskalam informacji. Dzis mi powiedziano, ze mam brac dalej jeszcze conajmniej 4 dni i powtorzyc bete. Potem zadecydujemy.

Troche mnie to frustruje, bo przeciez jak do 10 dnia nic nie zaskoczylo, to absurdalne wydaje sie mi, aby teraz mialo cos jeszcze zaskoczyc.

Co wy na to? Lekarz wynikow jeszcze nie przegladal. Takze mam brac dalej i w 14 dniu powtorzyc badanie :(
Mi mój lekarz też napisał w zleceniach aby powtórzyć wynik po 2 do 3 dni i dopiero odstawic
 
reklama
Dzwonilam dzis do kliniki z pytaniem, czy mam brac dalej leki, bo beta w 10 dpt przy 5 dniowym blastusiu byla <0,1 a wczoraj juz nie uzyskalam informacji. Dzis mi powiedziano, ze mam brac dalej jeszcze conajmniej 4 dni i powtorzyc bete. Potem zadecydujemy.

Troche mnie to frustruje, bo przeciez jak do 10 dnia nic nie zaskoczylo, to absurdalne wydaje sie mi, aby teraz mialo cos jeszcze zaskoczyc.

Co wy na to? Lekarz wynikow jeszcze nie przegladal. Takze mam brac dalej i w 14 dniu powtorzyc badanie :(
Ja leki tez jeszcze biore. Jutro wizyta w klinice i kolejna beta ale w cuda nie wierze...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry