reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

...kurcze przecież każdy lekarz widzi na usg czy ciąża mnoga czy pojedyncza, czy wszystko dobrze czy nie... mam mętlik w głowie

Niestety, ale nieprawda. Nie musisz chodzic do lekarza do kliniki. Moze byc u Ciebie, ale grunt, zeby to byl dobry lekarz, nie ktos z przypadku.
Lekarz lekarzowi nierowny, a chodzi tu przeciez o Twoje dzieci...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny, trochę tu mnie nie było bo obiecałam sobie że przed usg nie będę nic czytała już na temat in vitro :) a więc dzisiaj byłam na usg i ku naszemu zdziwieniu są dwa pęcherzyki z czego się bardzo cieszę :) ale na razie tylko widać jedno serduszko :( lekarz powiedział żebym przyszła za dwa tygodnie i drugie powinno się rozwinąć ale nie wiem co o tym myśleć wszystkim :( tak bardzo bym chciała żeby obydwa zostały ze mną :( :) zastanawiam się tylko teraz, bo lekarz u którego dzisiaj byłam przyjmuje w klinice gdzie robiłam zabieg in vitro i on zasugerował wizytę w szpitalu za dwa tygodnie, gdzie wizyta kosztuje 180 zł i już przepowiedział że będę miała robione kolejne badania. I tu moje pytanie dziewczyny jak myślicie... jest sens leczyć się dalej u lekarza specjalisty gdzie było robione in vitro?? bo on chyba myśli że będzie prowadził moją całą ciąże :( co nie uśmiecha się nam na kolejne wydatki bo same wiecie ile cała procedura kosztowała i teraz wydawać na prowadzenie ciąży, jak z ciążą jest ok to może wystarczy zwykły lekarz w mojej miejscowości na NFZ?? i po co te wszystkie wydatki by były? doradźcie mi jak wy robiłyście po udanym in vitro? czy chodziłyście dalej do prywatnego lekarza czy już u siebie w mieście na NFZ? bo nawet jakbym poszła do siebie na prywatnie to już bym nie musiała dojeżdżać i tracić pieniędzy na paliwo..... :( sama teraz nie wiem co robić?
a w ogóle to gratulacje dziewczyny udanych bett :)
Ja, jak zwykle, w mniejszości. Uważam, że możesz spokojnie chodzić do "normalnego", byle dobrego gina. W mojej klinice po stwierdzeniu akcji serca wysyłają do lekarza wybranego przez pacjentkę. Ja osobiście uważam, że ciąża po in vitro nie różni się od innej. Jeśli lekarz poważnie traktuje pacjentki, to moim zdaniem nie ma znaczenia, w jaki sposób doszło do zapłodnienia.
Na pewno podejmiecie dobrą decyzję.
Pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś była punkcja, dwie komórki pobrane, nie za wiele :( i najgorszy tydzień oczekiwania na wyniki i tak każdy etap, stres i nerwy.
 
reklama
Kur... czy mozna sie cieszyć przy tym wszystkim, iskierka nadziei i dół , nadzieja i dół i tak w kółko !!! [emoji24]
W kalkulatorze pokazuje niby normę , ale po tylu przeczytanych wcześniej wartościach HCG to jestem pewna ze za mały jest przyrost ... [emoji24][emoji29]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm wydaje mi sie ze przyrost jest ok
Progesteron troche kiepsko ale on jest wydzielany pulsacyjnie wiec jego wartosci moga sie wachac w ciagu doby. Skonsultuj to z lekarzem tym ktorego masz na miejscu moze przepisze ci kakos inny progesterpn np w zastrzykach
 
Do góry