reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]

Miałaś jakieś objawy.? Bo mnie wciąż coś ciągnie., kluje przy obracaniu przy szybszym wstaniu, ja dopiero w czwartek usg
 
reklama
Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]

Wiem że należy dużo pić i wskazane jest białko. U mnie lekarz nie chciał przyznać że mnie przestymulowali, nie miałam klasycznej hiperki, ale przez dwa cykle po punkcji jajniki były powiększone i nie pozwolił na transfer dla mojego dobra, bo w ciazy ponoć hiperka się rozkręca. Były już na forum dziewczyny z pozytywnymi betami i poradziły sobie z problemem, tak więc bądź spokojna i słuchaj zaleceń lekarza. Będzie dobrze!
 
ja tez bym zazadala rozmowy z dyrektorem placowki.jak to czytam to nie wierze,ze az tak mozna czlowieka w nieszczesciu naciagac.!!!co za lekarze! rece opadaja.smutne to naprawde....
Dokladnie jak tak mozna u mnie lekarz tez idealem nie jest chyba taki to zadkosc ale jesli chodzi o sprawy finansowe to zawsze dokladnie tlumaczy i daje nam prawo wyboru czy chcemy czy nie.
A ta pania dr to powinni zwolnic za takie naciagactwo. Fakt caly proceder zwiazany z ivf w zwiazku z tym w jakim nedznym kraju zyjemy skoro musimy za wszystko placic to dla klinik ogromny biznes ale bez przesady po co zmuszac kogos do czegos co jest bezzasadne. Tragedia normalnie
 
Dziewczyny czy moze ktoras miala z was bardzo niska rezerwe np amh 0,2 i uslyszala od lekarza ze te amh to jes jak u kobiety 45 letniej i jest ryzyko 60% ryzyka na urodzenie dziecka chorego dlatego w pani przypadku pgd ma sens. Dodam ze ze wzgledu na tak niska rezerwe mialam wykonane badanie genetyczne w kierunku frax i wynik wyszedl ok.
Niejedna kobieta podchodzi z takim amh do procedury i nikt nie zmusza do robienia diagnostyki zarodkow. Niech sobie pani szanowna doktor zrobi diagnostyke swoich
 
reklama
Do góry