reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dziś powrót na beta to 588,9 i progesteron 210,45. Co o tym sądzicie? Dziś dwa tyg od punkcji, a w środę będą dwa tyg od transferu. A ze złych informacji to mam hiperstymulacje i powiększone jajniki. W poniedziałek znowu usg i zobaczymy co dalej. Trochę mnie to odbiło. Pęcherzyków jeszcze nie widać.
Piekna beta :) ciaza napedza hiperke
 
reklama
Miałaś jakieś objawy.? Bo mnie wciąż coś ciągnie., kluje przy obracaniu przy szybszym wstaniu, ja dopiero w czwartek usg
No mnie cały czas coś kłuje i boli. Nawet przy siusianiu. Ja się cieszyłam, że to Kropki sobie domek moszczą[emoji20] Gdybym wiedziała, że tak będzie nie zgodziłabym się na transfer. Najgorsze, że nie mam z kim o tym porozmawiać, że nikt nie był w takiej sytuacji. Nie wiem co teraz.
 
83c4d1c16cf579ebc5e6df0b769ce6ac.jpg


To ja tez sie pochwale najnowszym dzisiejszym zdjeciem mojego dziedzica [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudeńko Małe :):)
 
Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]
Ja mualam hiperke ale nie w ciazy. Wiem ze ciaza poteguje hiperke i wtedy jest dlugo. Ktoras dziewczyna miala w ciazy i z kropkami bylo wszystko dobrze...
 
Czy wiecie moze, od czego zalezy do kiedy po udanym transferze podaje sie prolutex, czy tez ogolnie progesteron? Dluzej chyba? podaje sie przy criotransferach, a od czego to jeszcze zalezy? Tak sobie gdybam, ze moze od cialka zoltego na usg?
Jak sie idzie sztucznym cyklem to wtedy cialko zolte nie produkuje progesteronu i trzeba go przyjmowac od razu po transferze lub crio. Ja prolutex duphaston i luteine bralam do 14tc
 
Piekna beta :) ciaza napedza hiperke
A czy to może zagrozić utratą Maluszków? Nawet nie wiem, czy mam leżeć, czy nie? Co pić co jeść? Gdzieś wyczytałam, że dziewczyny biorą esseliv forte żeby chronić wątrobę. Do lekarza nie zadzwonię zapytać, czy mogę, bo znowu usłyszę, że panikuję. No łatwo powiedzieć!
 
Trzymamy kciuki za udane transfery i za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasza wiosna. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


28.03 - M@gda - transfer
28.03 - Joko86 - kontrola w czasie stymulacji
28.03 - tusiaczzek1988 - criotransfer

29.03 - Emilianka6966 - kontrola przed crio
29.03 - aguś35 - betowanie
30.03 - dusia88 - betowanie
30.03 - Julita1234 - betowanie

03.04 - Emilianka6966 - transfer
03.04 - jaskolcia - wizyta u gina prowadzącego ciążę
04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
04.04 - karolina1984 - betowanie 1
05.04 - jaskolcia - badanie echa serca płodu
05.04 - adunnnia90 - wizyta kontrolna przed crio
07.04 - tulipanka1988 - USG serduszkowe 2 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12.04 - yplocka - USG genetyczne
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie mogę spać. Naczytalam się o hiperstymulacji i panikuję. Mialyscie tak któraś? I czy może badałyście poziom estradiolu? U mnie wynosi on 2300 i lekarz odpisał tylko, ze jest ok. Drażni mnie jego podejście. Chcialabym jasniejszych odpowiedzi. Tym, ze mam hiperke też jakoś tak się nie przejął i sama szukam info co z tym począć. Boję się...[emoji22]
Nie panikuj. Z tego, co wiem, ciąża napędza hiperstymulację.
Ja jestem w drugiej udanej ciąży i za jednym i drugim razem miałam hiperstymulację. Nie wiem, jak z bólem, bo mam wysoki próg wytrzymałości i nie umiem obiektywnie ocenić, ale brzuch mnie bolał i był wielki jak w 6 miesiącu, jajniki były obolałe, jakby "obite". Ale wszystko się uspokoiło i ciąże przebiegały / przebiegają normalnie.
Co do poziomu estradiolu się nie wypowiem, bo u nas - poza betą - nie mierzą nic.
Dużo pij (nawet baaaardzo dużo) i jedz białko.
Pozdrawiam i staraj się zachować spokój.

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry