reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny... Już pytam ktorys raz
Historia
Nasza jest długa.... O dziecko staramy się 4 lata.. rok bez stresu... Prawie 3 lata Naprotechnologia... I dałam sobie czas do grudnia... i in vitro !! W styczniu urlop w lutym pierwsza wizyta a dzisiaj już jestem po transferze wczoraj był
Wielka nadzieja a i strach... Niestety mam chorobę Hashimoto.. więc muszę uważać
No i tu pytanie co myślicie ..
W protokole jest bym zaczęła Clexane w 1 dzień...
Niestety zapomnieli mi go dać wczoraj na recepcji i dzisiaj pobiegłam do kliniki co mam zrobić.. dali mi te leki i zaczęłam brać od dziś rana... Stwierdzili, że dzień po transferze nie ma żadnego problemu.. no i jak wy myślicie czy w dzień następny to nie za późno ??? Wszędzie czytam że bierze się przed lub w dzień transferu... A ja następnego ranka...
A to byla blastocysta? Bo jezeli 3dniowy zarodek to nie ma nic a nic znaczenia. Jezeli chodzi o blastocyste to zaczyna sie implantowac 1-2dpt ale zanim podlaczy sie do krwioobiegu to z 48h. Clexan działa tego samego dnia wiec nie ma problemu 4-5dpt byl by problem ale i niekoniecznie. BTW niektóre kliniki zalecają clexane i acard po pozytywnej becie wiec.....:-)
 
reklama
A to byla blastocysta? Bo jezeli 3dniowy zarodek to nie ma nic a nic znaczenia. Jezeli chodzi o blastocyste to zaczyna sie implantowac 1-2dpt ale zanim podlaczy sie do krwioobiegu to z 48h. Clexan działa tego samego dnia wiec nie ma problemu 4-5dpt byl by problem ale i niekoniecznie. BTW niektóre kliniki zalecają clexane i acard po pozytywnej becie wiec.....:-)
Blastocysta 5d. I transfer był wczoraj o 14:30 a lek wzięłam dzisiaj przed 10...Dziękuję ... Czyli wciąż może pomóc ???
 
Zalecenie bylo brac przez tydzien. Niby do konca tyg mam to brac ale zastanawia mnie w jakim celu.
Boje sie ze ta luteina rozwali mi cykl
Nie wiem czy to cos pomoże, ale mam chwile to napisze:p prg bierze sie przy jego niedoborach ale i dla ułatwienia zajscia w ciaze. Przy naturalnych staraniach bierze sie jakos tydzień ale to nie pamiętam dni, moze doktor chce wam zrobic psikusa i liczy na naturals. A jezeli to crio na cyklu naturalnym to tak samo powinno pomoc ale nie wiem czy to ma sens.. Trzeba poszperać w literaturze. ...
 
Blastocysta 5d. I transfer był wczoraj o 14:30 a lek wzięłam dzisiaj przed 10...Dziękuję ... Czyli wciąż może pomóc ???
Nic sie nie dzieje:-) jest dobrze! Nie ma to znaczenia. Poza tym clexane masz chyba trochę na wyrost co?? Były poronienia ? Jest jakaś mutacja? Jezeli nie to dają na zapas :-)
 
reklama
Do góry