reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieje :). Zaczne sobię już pewne rzeczy ogarniać, żeby podczas stymulacji się nadmiernie nie męczyć. Choć może przesadzam i samopoczucie jakoś bardzo sie nie zmienia?
Ja czułam sie normalnie, po antykach jedynie źle mi było ale ja tak mam po nich
ja praktycznie nic nie czulam i teraz tez tylko czasami mnie cos zakuje i tyle.az sie zaczynam martwic bo to 5 tc a ja nie mam zadnych objawow a ponadto te plamienia.
Nie martw się o brak objawów - każda ciąża jest inna. Nie wszystkie ciężarne mają objawy, ja nie miałam żadnych z synem ;) Jedynie raz mdłości (jak śniadania nie zjadłam), raz zaparcia i rozwolnienie - i to wszystko.



Roksii89 a po co tą nospe bierzesz?
 
Ja też dostałam progesteron w tym cyklu przed transferem żeby nie było niespodzianek. Zaczęłam go brac w 15 dniu cyklu. Obstawiam i po 2 dniach dostałam okres. Normalnie. Nic mi się nie pomieszalo i co najważniejsze w tym cyklu jest wszystko ok i podchodzimy do crio transferu :) x
Powodzenia [emoji4] będę trzymać kciuki.
 
Ja czułam sie normalnie, po antykach jedynie źle mi było ale ja tak mam po nich

Nie martw się o brak objawów - każda ciąża jest inna. Nie wszystkie ciężarne mają objawy, ja nie miałam żadnych z synem ;) Jedynie raz mdłości (jak śniadania nie zjadłam), raz zaparcia i rozwolnienie - i to wszystko.



Roksii89 a po co tą nospe bierzesz?
Żeby nie mieć skurczów bo sama często się łapie na tym, że zaciskam uda i brzuch i nie chce żeby moje kropki znalazły się tam gdzie nie trzeba
 
Witajcie dziewczyny :-)
Czy ktoras z Was miala moze weryfikacje po transferze? Chyba malo ktora klinika je zleca a szukam jakiegos punktu odniesienia.
Mialam 2 blastki , 1BC i 3BB
3dpt - beta 1.9
6dpt - beta 16.34
Czy ktoras z Was moze miala podobnie?
Powodzenia dla wszystkich :-) bociany juz lataja wiec tylko czekac na wiosenne dobre wiesci :-)
 
Dziewczyny a jaki wlasciwie powinien być przyrost hcg. U mnie w piątek 111,8 A wczoraj 588,9. Czy to zbyt dużo? Czy to że mogę być w ciąży bliźniaczej ma wpływ??
 
[QUOTE="Pixie_Dixie, post: 15020238, member:

Przyrosty miałam ok 160% wysoko ale mieściła sie w normach. A serduszko pokazało sie razem z zarodkiem, który dopiero w 6 tyg sie pokazał i tydzień pózniej sie zatrzymał. Gdzieś wyczytałam, ze bardzo wysoka beta moze świadczyć o wadach ale czy właśnie tak u mnie było....? Niby badania genetyczne mamy dobre z mężem ale on ma słaba morfologię... No zobaczymy jak to z moimi blastakim bedzie. Statystykę mamy słaba: 6 kom , 5 sie zaplodnilo, jedna sie złe rozwijała, 2 trzydniowe miałam podane- nie udało sie i jeszcze 2 blastki czekają [emoji58]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie ja też gdzieś widziałam, że bardzo duże przyrosty MOGĄ świadczyć o zespole Downa, ale niekoniecznie oczywiście. Ja miałam niska betę ciągle, Pappa pokazała bardzo duże ryzyko 13 i 18, ale kariotyp to wykluczył. Tak sobie myślę, że po samej becie można sporo prognozować o rozwoju ciąży, ale może się mylę... :(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
A jaki jest dobry przyrost bety?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy się od 3 lat, endometrioza, 6iui a teraz zaczęłam stymulacje do ivf. Zastanawiamy się z mężem jak to dalej będzie. Ile komórek zapłodnić, ile podać w transferze czy to wszystko zależy od nas czy od lekarza jak to jest?

Witaj na forum.

Duzo zalezy od indywidualnych pogadow. My mozemy napisac jedynie jakie sa.mozliwosci i na co my sie zdecydowalismy.

Jesli masz ponizej 35 lat i wysokie amh, to mozna to mozna zaplodnic max 6 komorek. W przeciwnym przypadku (oraz kilku innych rozpatrywanych indywidualnie) mozna wszystkie, ktore zostaly pobrane.

Od jakosci komorek i nasienia zalezec bedzie czy sie zaplodnia i jak sie beda rozwijac.

Lekarz sugeruje ile zarodkow transferowac, ale mozna podjac inna decyzje. Np ja wzielam dzis 2.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry