reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, ja dzisiaj mam 5 dpt ale niestety od rana boli mnie brzuch jak przed miesiączką i do tego mam plamienie jasno-brązowe :(
Miała któraś z Was taką sytuację? Już się powoli przyzwyczajam do myśli, że nic z tego, ponieważ zawsze mam takie objawy 3-4 dni przed miesiączką...
To prawdopodobnie implantacyjne. Moze byc ono jasno rozowa kropeczka, a czesto jest wlasnie brazowe, w dodatku potrafi trwac 2-3 dni. Tak bylo u mnie. A tez sie stresowalam, bo moje miesiaczki tez zaczynaly sie brazowymi plamieniami. Jesli to implantacyjne, to moglabys sprobowac isc na bete, np jutro. Ale jesli bylaby zerowa NIE WOLNO odstawiac lekow, no i tak wczesna beta bylaby do sprawdzenia jeszcze conajmniej 2x. Po plamieniu implantacyjnym bhcg powinna byc widoczna we krwi do 48h, ale raczej wczesniej.
 
Chmura?? Jak tego używać [emoji23][emoji23]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmmm, chmura to takie miejsce, do którego po udostępnieniu mogą korzystać wszyscy jednocześnie z każdego miejsca i każdego urządzenia np telefonu. Mogą też jednocześnie edytować plik. Przynajmniej tak to u mnie działa w pracy, ale czy ja o będę umiała to ustawić? Już założyłam potencjalną skrzynket mailową...

Halo, halo, czy ktoś jest jest bardziej informatyczny? A może ktoś ma męża informatyka/programistę?
 
Same czarnowidzki tu są. Ja co prawda dopiero we wtorek miałam transfer ale dziewczyny pisały, że brzuch może trochę boleć, a brązowe plamienia mogą oznaczać zbyt mała ilość progesteronu - może skontaktuj się z lekarem.
To prawda optymistką to ja nie jestem ;) po pierwszej weryfikacji mam zwiększoną luteinę: 3x4 dopochwowo i 3x4 pod język, ale jak widać nie pomaga. Dziś robiłam hormony, więc wieczorem coś się powinno wyjaśnić. Pozdrawiam serdecznie.
 
Przyrost dobry, beta moze nie jakas wysoka, ale to przyrost jest najwazniejszy. Ja mialam 7dpt blastki bete 15, w 9dpt byla 45. Urodzila sie zdrowa dziewczynka. Nie stresuj sie, jest dobrze :)

Dzięki za wsparcie bardzo się ono teraz przyda :-)
W sobotę mam ostatnią weryfikację , zobaczymy co powie lekarz jak prześlę wyniki. Dzisiaj to robiłam tak bardziej dla siebie. Ja w Invikcie więc werki 3 , 6 i 10 dpt.
 
To prawdopodobnie implantacyjne. Moze byc ono jasno rozowa kropeczka, a czesto jest wlasnie brazowe, w dodatku potrafi trwac 2-3 dni. Tak bylo u mnie. A tez sie stresowalam, bo moje miesiaczki tez zaczynaly sie brazowymi plamieniami. Jesli to implantacyjne, to moglabys sprobowac isc na bete, np jutro. Ale jesli bylaby zerowa NIE WOLNO odstawiac lekow, no i tak wczesna beta bylaby do sprawdzenia jeszcze conajmniej 2x. Po plamieniu implantacyjnym bhcg powinna byc widoczna we krwi do 48h, ale raczej wczesniej.
Dziękuję za informację :) właśnie dziś robiłam badania krwi, jak tyko będzie wynik wysyłam do swojego doktorka i jutro druga konsultacja weryfikacyjna przez telefon. Po tylu niepowodzeniach człowiek panikuje. :*
 
Zastanawiam się czy poprosić lekarza o relanium po transferze,nie wiem czy w gamecie kielce praktykują relanium po transferze...Może odebrać to w niewłaściwy sposób?
Ja nie dostałam relanium, może to zależy od historii pacjentki, czy były poronienia np?
Nie ma dzidziusia:no:
Właśnie dzwoniłam czy wynik jest, nic się beta nie ruszyła.
Trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki i pozdrawiam
Bardzo mi przykro :(

Ja już po wizycie, progesteron na bardzo dobrym poziomie (86,90), endometrium też dobrze. Pan doktor powiedział, że to dobrze rokuje dla ciąży. I powiedział żeby testować się 10 kwietnia, to będzie 14 dpt.
No i leki te same czyli luteina 2x dziennie, prolutex, encorton, estrofen i fraxiparine. Dziś jeszcze mam zaaplikować gonapeptyl.

Roxi jak samopoczucie? Pamiętaj niech minusy nie przesłaniają Ci plusów!!!! Na pewno będzie dobrze :)
 
Hejka adansonia.

Ja podczas samej stymulacji chodziłam do pracy, przez pierwsze dwa razy nawet do dnia transferu, dopiero teraz za trzecim razem poszłam na L4 na wizycie na której ustalony był dzień transferu czyli na zwolnieniu byłam już jakieś 5dni przed transferem, myślę że dużo zależy od nas samych jaką mamy pracę, ja aktualnie pracuje na produkcji po 12h więc wolałam całkiem odpuścić i sobie odpocząć.
Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz:) Ja za 1 razem chodzilam do pracy do punkcji pozniej 3 dni wolnego i tyle ale moze teraz uda sie cos wychodowac jakies jedno dobre jajeczko:) i nie chce ryzykowac. Ja pracuje w korporacji moze nie jest to fizyczna praca ale bardzo stresujaca...
 
reklama
I powiedział żeby testować się 10 kwietnia, to będzie 14 dpt.
No i leki te same czyli luteina 2x dziennie, prolutex, encorton, estrofen i fraxiparine.

Mnie kazał testować 11 kwietnia - też 14dpt. Leki też mam podobne, tylko proluteksu nie biorę, za to luteiny biore 3 dziennie.
 
Do góry