reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny chce Mi się ryczeć . W nowej klinice postanowili wszystkie 6 zarodków trzymać do 5 doby i przetrwały tylko trzy .Zostaly zamrożone i nic więcej mi nie powiedzieli [emoji853]w tym przypadku chyba wezmę tylko jeden zarodek żeby może mieć więcej szans.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ciesz się z trzech nam się trafił jeden dobry[emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny jak to jest czy Wy wszystkie jesteście szczupłe może to glupie ale ja nigdy nie byłam chuda. Waże 83kg przy 170 wzrostu i lekarz mowi ze jest ok nawet z takim bmi mam duże szanse na ciąże a ja sie trochę martwie. A jak to bylo u Was?

Ja tak samo jak Ty i konczy sie 14 tydzien [emoji5] teraz chudne bo mdlosci nie pozwalaja za duzo zjesc i powoli gubie to co przytylam w czasie stymulacji


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane od dzisiaj jest ze mną 5dniowa blastka. Mogę za tydzień betę z krwi robić? Lekarka najpierw mówiła że wtedy właśnie, dziś napisała w wypisie, że za 10dni. Pytałam jeszcze położnej i mówiła, że już powinno być wiadomo coś za tydzień

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny poddałam się już, załamałam wypłakałam a dziś mega niespodzianka.
Ale po koleji ...
W piątek 21.04 zrobiłam badanie hcg(14dni po punkcji)zgodnie z wytycznymi kliniki i niestety negatywny wynik, ciąży brak, telefon do kliniki no i wiadomość proszę odstawić leki i czekać na miesiączkę. Leki odstawiłam, załamałam się i wypłakałam.
W sobotę i niedzielę trochę kiepsko się czułam, mdliło mnie i wogóle byłam nie swoja, czekałam na @ , w niedzielę rano zrobiłam sikańca czułość 10 no i oczywiście negatywny ale niczego wiecej sie nie spodziewałam i czekałam dalej na krwawienie tym bardziej że mnie brzuch już pobolewał jak na @ ale nie przyszła więc dzisiaj rano zrobiłam jeszcze raz hcg za namową męża(bo mówił że jestem jakaś podejrzana nieswoja, coś inna)ale całkowicie na nic się nie nastawiałam. Wracając z pracy odebrałam wynik i myślałam że padnę z wrażenia - HCG 71,27 pozytywny :biggrin2: Do tej pory w to nie mogę uwierzyć. Dzwoniłam do kliniki mam spowrotem brać Luteinę 3x2 i w środę powtórzyć badanie i sprawdzić przyrost. Tak bardzo się cieszę i zarazem boję czy wszystko będzie w porządku. Nie mogę w to jeszcze wszystko uwierzyć:D Jak widać na moim przypadku, trzeba walczyć, wszystko się może zdarzyć :blink:

Kochana gratulacje, tal bardzo sie cieszę - z tego morał taki: NIGDY, ALE TO NIGDY SIE NIE PODDAWAJ. Zawsze jest szansa! Teraz trzymamy kciuki żeby było wszystko Ok. A bedzie [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja Ci powiem po stracie tamtych zarodków co miałam postanowiłam ze znajdę przyczynę i wynalazłam immunologie . Biorę teraz te okropne leki które wyniszczają mi organizm bo to sam syf , do tego zawiesiłam działalność żeby ograniczyć stres , jestem na diecie bezglutenowej , nie pije już od dłuższego czasu kawy , alkoholu zero papierosów , biorę masę dodatkowych leków i jak pomyśle ze teraz mogło by się nie udać to strach ogarnia mnie o moja psychikę [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też się tego obawiam ;( nie jest lekko, już mam problem ze spaniem bo w głowie się myśli kotłują... A co dalej, tyle lat to trwa,każdy miesiąc taki sam, ogromne nadzieje, oczekiwania, plany, zaraz po tym żal, rozczarowanie, ból i żałoba, i zaraz znów nadzieje... pozytywne emocje słabną, a ból nabiera mocy... taki kołowrotek może wykończyć; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry