reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
1493309203-aaaaaa.jpeg

1493309214-aaaaaa.jpeg


Każdy waży juz 100 gram, dacie wiarę? [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
Jakie sliczne dwa czlowieki :*
 
A ja dzisiaj wróciłam z Pixelkiem do domu :). Siedzę sobie teraz pod kocem i wlewam w siebie wodę - nie wiem jak ogarnę te 2 litry ale będę się starała...Zapomniałam zapytać lekarza czy mogę brać teraz Femibion1, magnez, omegi i Q10. Orientujecie się czy można?
Nie zalecił mi no spy, powiedzial tylko, że w razie bólu można brać ale do 6 szt, na dobę. To wzięłam sobie profilatycznie jedną no spę max na pół.
Leżałyście w dzień transferu? Bo ja przyjęłam pozycję półleżącą :p.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dla mnie :)

trzymam kciuki za kropusia !!!
 
Kurcze skoro wiedział co się świeci czemu nie dał ci coś na pęknięcie ,chyba pewniejsze są cykle na estrogenie... przykro mi bardzo, wiem co znaczy to cholerne czekanie, sama czekam...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz wyglądało ze sam pęknie bo urósł do 22mm elegancko a ja tez nigdy nie miałam problemu z owu...ale jak widać po stymulacji trochę mi się rozregulowało- No nic oby do @ i oby się ładnie i szybko wchłonęła ta...cholera :)
No tak, Ty tez w oczekiwaniu- a to czekanie jest takie dluuugie... masakra
 
Zapomnialam dolaczyc zdjec wynikow:(
ale sie nie mieszcza. Wiec z grubsza z tych najgorszych to: asthenooligoteratozoospermia
Wzmozona lepkosc
Ruch postepowy 5%
Ruch niepostepowy 14%
Nieruchome 81%
Plemniki prawdlowe 2%
Plemniki nieprawidlowe 98%
To jest jakis koszmar :-( :-( :-(
tak, bylam w ciazy. Dzis dowiedzialam sie ze prawdopodobna przyczyna mogl byc w tym przypadku nieprawidlowy plemnik. Nie bylo szans wada genetyczna chromatyny nieprawidlowo sie dzielilo wiec zadbe heparyny czy sterydy by nie pomogly:(
Nie jest tak zle u nas co prawda nie ma wzmozonej lepkosci morfologia 6
Ale wszystkie ruszaja sie w miejscu a i tak mam nadzieje ze dadza rade.
Na zwiekszona lepkosc slyszalam ze dziala syrop lub tabletki na kaszel mucosolvan
Wprowadz emkowi do diety orzechy brazylijskie a jesli chodzi o suplementy to na kazdego dziala co innego.
Napewno dawaj mu kwas foliowy wit b12 wit c 1000
 
W poniedziałek miałam wizytę dzieci mają po 6 mm są serduszka lekarz mówi, że wszystko Oki, kolejna wizyta 8 mają.
No te zapachy są straszne. Mąż śpi w innym pokoju bo jak wychodzi z pod prysznica i ma na sobie zapach żelu pod prysznic to biegnę do WC bleeee, więc u mnie grubo hehe,mam nadzieję,że szybko miną te złe rzeczy związane z ciąża i będzie tylko lepiej.
Biedaku to faktycznie strasznie sie meczysz oby to szybko minelo
 
Musisz być dobrze przygotowana dla swojego maleństwa.
No wiem :( ale tak mnie ta informacja dziś dobiła.
w ogóle beznadziejny był to dla mnie tydzień, męczący stresujący i bardzo przykry i jeszcze moja kumpela najlepsza poroniła Wiec dół totalny :( ehhh czemu to życie jest tak niesprawiedliwe..
 
reklama
Do góry