reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem cały czas w szoku , dwa lata starań a tu taki cud :):) wrociłam niedawno od lekarza powiedział ze przyrost bardzo ładny ale jest to bardzo młoda ciąża bo jeszcze nie widać pęcherzyka, mamzgłosic sie do niego za 10 dni. Progesteronu nie kazał mi brać nie wiem czemu:( teraz pozostaje tylko modlitwa zeby za te 10 dni wszystko było ok :)
 
Jestem cały czas w szoku , dwa lata starań a tu taki cud :):) wrociłam niedawno od lekarza powiedział ze przyrost bardzo ładny ale jest to bardzo młoda ciąża bo jeszcze nie widać pęcherzyka, mamzgłosic sie do niego za 10 dni. Progesteronu nie kazał mi brać nie wiem czemu:( teraz pozostaje tylko modlitwa zeby za te 10 dni wszystko było ok :)
Super[emoji4] Gratulacje. Obyło się bez in vitro. Dbaj o Siebie i o maleństwo[emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem cały czas w szoku , dwa lata starań a tu taki cud :):) wrociłam niedawno od lekarza powiedział ze przyrost bardzo ładny ale jest to bardzo młoda ciąża bo jeszcze nie widać pęcherzyka, mamzgłosic sie do niego za 10 dni. Progesteronu nie kazał mi brać nie wiem czemu:( teraz pozostaje tylko modlitwa zeby za te 10 dni wszystko było ok :)
Lekarz chyba wie robi choć Ja na początku czula bym sie bezpieczniej z progesteronem. Jak widać cuda sie zdarzaja ;)
 
Dzięki! Tak, wzięłam jedna. Mam jeszcze jedna zamrożona w pierwszej klasie a kilkanaście w klasach 1-2 i 2-3 bedzie obserwowanych do piątej doby. Mam nadzieje, ze jeszcze uda sie znaleźć jakieś zdolne do zamrożenia. A Ty ile weźmiesz?
To mój drugi transfer, sama nie wiem, lekarz radzi jedną kropeczke, a ja bym chciała zwiększyć szanse... boję się porażki

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem cały czas w szoku , dwa lata starań a tu taki cud :):) wrociłam niedawno od lekarza powiedział ze przyrost bardzo ładny ale jest to bardzo młoda ciąża bo jeszcze nie widać pęcherzyka, mamzgłosic sie do niego za 10 dni. Progesteronu nie kazał mi brać nie wiem czemu:( teraz pozostaje tylko modlitwa zeby za te 10 dni wszystko było ok :)
Jak miałas progesteron 25, to wysoko :) ja miałam poniżej 10 :D
 
reklama
Hej ja chodzę do dr pierzynskiego jest cudowny dzięki niemu jestem teraz w ciazy. Ale z tego co wiem on przyjmuje tylko prywatnie

Ja też dzięki niemu jestem w ciąży pierwsze podejście do in vitro udane .
Przyjmuje w Białymstoku i Ostrołęce prywatnie.
Ale współpracuje ze szpitalem więc pytanie czy nie skierował by na nfz.
 
Do góry