reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przerażajace jest to co piszesz.
Ale tak jak wspomniałaś nie jest to reguła.
Znajoma zbiera na konto te pieniedze i da córce na 18 urodziny (chyba ze wycofają szybciej niz wprowadzili, bo takie tez plotki chodzą?)

Nade mną mieszka taka patologia ze az głowa mała.
Ona ma każde dziecko z innym facetem.
Teraz znowu w ciąży
Łącznie 4 dzieci
Aktualnie w ciąży. Chwali sie pięknym testem ciążowym na FB a na parkingu pod samochodem pali papierosy i pije piwo

No comments


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tragedia...
Kiedyś widziałam pod szpitalem kobietę w zaawansowanej ciąży. Stała przed wejściem w koszuli szpitalnej, z brzuchem dużym jak do porodu i papierosem :/.
 
Dziewczyny co wziąć na tą głowę, lelkki ruch przyprawia mnie o mdłości?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ja teraz w ciazy mam co kilka-kilkanascie dni migrenowe bole glowy. Dr stwierdzila, ze moge sprobowac pracetamol, ale pewnie na tak silny bol i tak nie pomoze, a mowila ze jak mi nie przejdzie to na kolejnej wizycie da mi skierowanie do neurologa. Ale czy on cos pomoze w tej kwestii nie wiem...[emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w temacie "nieplanowana ciąża" w forum "potrzebuję porady". Dziewczyna napisała, że zaszła w ciąże i że ma tylko 21 lat i się boi. A jakaś laseczka jej odpisała, cytując zanim zedytowała niedawno "To co na forum mamy z tym zrobić? Znaleźć ci dom i pracę? Bo nie rozumiem ..."

Dziewczyna potrzebowała porady a jakaś cipta ją jeszcze dołuje. Jako, że ja się łatwo zapalam, zanim odpisałam po raz pierwszy godzinę myślałam, ale poźniej już pisałam co mi się pod klawisz nasunęło :D Także nałapalam od niej negatywnych ocen. Głównie "niezbyt mądre" :D:D

Too powiem ci co kiedys widzialam na ovufriend forum kto Po ivf !
Dziewczyna nue mieszkajaca w polsce pisze ze jak moga kobiety w pl brac relanium ze to psychotrop a inne zamiast jej odp grzecznie ze pomaga Sue uspokoic Po transferze i nie miec skurczy macicy to jedna na nia najechala Z zdaniem"mam nadzieje ze nigdy nie bedziesz mama "
Forum to miejsce gdzie kazdy moze wy powiedziec swe zdanie i albo chcesz uczestniczyc w rozmowie udzielajac ,odpowiadajac po ludzku a nie Po hamsku albo czytaj i JuZ ,nie atakujac slowami Na blizniego no Ale niektore osoby tak jak to robia w zyciu realnie nie umieja rozmawiac ,krzycza tylko I staraja sie miec zawsze racje to tak samo na forum bedzie z takimi i nic tylko ignora dac I nie denerwowac sie;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co robiły badanie amh. U mnie wyszło 66,49 pmol/l i nie wiem jak to przeliczyć na ng/ml. Wiem tylko tyle, że mój wynik jest za wysoki. Mam PCO, więc pewnie dlatego.
 
Po wizycie: wyniki hormonow ok, na lewym 4 duze (10-11mm) i liczne małe a na prawym 5 duzych (10-12mm) i liczne male;) dzis zaczynam dodatkowo cletrotide z rana. Kolejna wizyta w poniedzialek.
Musieli mi zrobic aktualne wymazy bo wczesniejsze ze stycznia a musza byc max 3miesieczne wyniki. Takze jak narazie jest ok:)
 
reklama
Po wizycie: wyniki hormonow ok, na lewym 4 duze (10-11mm) i liczne małe a na prawym 5 duzych (10-12mm) i liczne male;) dzis zaczynam dodatkowo cletrotide z rana. Kolejna wizyta w poniedzialek.
Musieli mi zrobic aktualne wymazy bo wczesniejsze ze stycznia a musza byc max 3miesieczne wyniki. Takze jak narazie jest ok:)
Bardzo dobre wiadomości[emoji4] Super życzę Ci żeby tak dalej się układało[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry