reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
174 czyli tak samo.Pani Dr powiedziała że jest idealnie ale martwiles my się bo norma niby od 150 powinna niepokoić chyba że coś źle zrozumialam
Nie. Ja wyczytałam, że serduszko dziecka na początki bije nawet 3 (i trochę ponad) raza szybciej niż dorosłego człowieka. Na początku ciąży średnia to ok 170. Z czasem serduszko powoli zwalnia.
Wiec się nie martw nic a nic. wynik masz idealny :)
 
Nie. Ja wyczytałam, że serduszko dziecka na początki bije nawet 3 (i trochę ponad) raza szybciej niż dorosłego człowieka. Na początku ciąży średnia to ok 170. Z czasem serduszko powoli zwalnia.
Wiec się nie martw nic a nic. wynik masz idealny :)

Dzięki.
Swoją Dr bardzo miła Pani Dr prosto z Białegostoku zawitała w UK.
Dużo mi objasnila i badań zrobiła. Czasami trafiam na taśmowych lekarzy a Pani Kołodziejczak bardzo miło się zaprezentowała.
 
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
To takie niesprawiedliwe...przykro mi bardzo.
 
reklama
Do góry