reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nadszedł ten dzień w którym i ja się do Was dopisuje. Niepłodność idiopatyczna, dwie nieudane inseminacje. Dzisiaj dostałam okres i od jutra zaczynam brać tabletki antykoncepcyjne.Witam wszystkie i liczę na wsparcie. ...nie ukrywam, że bardzo się boję. ....
Cześć
Zaczynamy prawie równo bo ja też dzisiaj @ ale tabletki antykoncepcyjne od wtorku:)
Oby ten czas okazał się dla nas szczęśliwy
 
reklama
I czar prysł....to było zbyt piękne aby mogło być prawdziwe .... niestety nie mam tyle szczęścia i pecherzyk jest pusty...to koniec ;-( dziękuję Wam za dobre słowa i doping. Życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i powodzenia, trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam :-*
Strasznie mi przykro :(
 
Cześć :) w poniedziałek mam punkcję [emoji32] stresuje się bardzo. Mogłybyście mi mniej więcej napisać jak to będzie wyglądało? Czy boli? Wszystko to dla mnie jest nowe, a potoczyło się tak szybko [emoji87] na początku maja zaczęłam stymulację, a w środę podobno transfer ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Anestezjolog mi radziła żeby w wieczór poprzedzający narkoze pić dużo wody żeby organizm był nawodniony. Wtedy jest mniejsze ryzyko wymiotów
 
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3dpt miałam totalne okresowe objawy

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Anka, nie powiem Ci, żebyś się zarzynała i starała się dalej jeśli nie czujesz się już na siłach, nie powiem ci też - zrezygnuj z ivf i adoptuj.
Ale może warto pójść dwutorowo? Chyba kiedyś ktoś tu pisał, że jednocześnie podchodził do ivf i rozmawiał w ośrodku adopcyjnym o szansach na adopcję. Oczywiście jeśli serio rozważacie opcję adopcji.
Ja o tym pisałam i zdecydowanie podtrzymuję
 
reklama
Do góry