reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko wyczuć nie kiełbasa ;);) Ja uważam że 1 objawem ciąży jest pozytywna beta reszta to leki i głowa. Ja dziś jestem 20 dpt i nie mam żadnych objawów poza lekko spuchnietymi piersiami .
Życzę cierpliwości
 
reklama
Dziewczyny piszę ze szpitala!!!!
Zaczęłam plamic i moja dr kazała mi jechać do szpitala!!! Zostawili mnie na obserwacji!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i masz, płakałam że objawów brak to teraz mam, jestem 5 dpt i przed chwilą wziął mnie taki ból z krzyża i cmienie brzucha delikatne... i teraz pytanie dobrze czy źle, mam nadzieję że zasnę jakoś z tym bólem:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
ja do bety bralam no spe zeby sie takimi bolami nie przejmowac...co do objawow to jeszcze przed beta czulam napinanie sie macicy,takie lekkie twardnienie.innych objawow nie miala,nawet sie martwilam ze cycki nic nie bola...ehhh...teraz bola jak cholera,spac sie nie da...
 
Dziewczyny poratujcie .. sprawdzałam na stronie juz są moje wyniki z wczoraj , jednak do lekarza mam dzwonić w poniedziałek po południu. Wszystkie wyniki wzorowe kwas foliowy wit b d tsh jednak mam wysoki wynik homocysteiny bo prawie 18 ! Czy któraś z was tak miala ? Czy to może mieć wpływ na procedurę in vitro?
Ja w dwa miesiące zbilam homocysteine z ok 10 na ok 5 ( dokładnie nie pamiętam) stosując suplement Jarrows B-right. W tym czasie byłam też na diecie , ale takiej zwykłej odchudzającej ;) nie jakiejś specjalnej na zbicie homocysteiny, myślę że to też mogło mieć wpływ na dość szybki spadek.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciąża żywa. Serduszko 160/ min.
Oby było wszystko ok!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie wszystko dobrze[emoji110] [emoji110] [emoji110] Trzymaj się. Dobrze, że szybko zareagowałaś i jesteś w dobrych rękach pod kontrolą lekarzy. Piękne serduszko[emoji173]
 
reklama
Dziewczyny piszę ze szpitala!!!!
Zaczęłam plamic i moja dr kazała mi jechać do szpitala!!! Zostawili mnie na obserwacji!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kamień z serca;) Najważniejsze że wszystko dobrze;)
Ciąża żywa. Serduszko 160/ min.
Oby było wszystko ok!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry