reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, ja już po USG.
Okruszki mają się dobrze i dziś wchodzimy w 11 tydzień :) dziękujemy za kciuki i pozdrawiamy <3
 

Załączniki

  • WP_20170515_002.jpg
    WP_20170515_002.jpg
    275,6 KB · Wyświetleń: 117
Dziewczyny mam pytanie. Jednak nie zdecydowalismy sie na badanie PGS.I nie bede czekala jedengo cyklu na wszczepienie jajeczek (o ile jakies wychoduje dowiem sie w ten piatek czy leki zostaly dobrze dobrane) Jezli bedzie wszystko ok i jakies sie zaplodni to po ilu dniac je wszczepiaja? Ja to wyglda pozniej 3eba lezec? byc na l4? Mam bardzo stresujaca prace w trybie siedzacym i sie zastanawiam co zrobic. Dziekuje za odp

Chodzi Ci o transfer zarodków? To wszystko zależy ile sie zapłodni jajeczek i jak bedą sie rozwijać, zazwyczaj jest to transfer 3 dniowych, bądź 5 dniowych. Jest to a przynajmniej powinno być bezbolesne i trwa jakieś 10 min max. Na l4 możesz iść ale nie musisz, duzo dziewczyn bierze wolne do betowania [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
oby nas to nie dotknęło. Ja mam fobie na tym punkcie. Niezmiernie sie ciesze ze beta rośnie i jednocześnie obawiam się pustego jaja. Za dwa tygodnie się okaże:)

Niestety nie mamy na to wpływu, trzeba czekać i myśleć pozytywnie, bo zamartwianie sie o cos co wcale moze sie nie wydarzyć to strata czasu i energii ! Także [emoji1307]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Chodzi Ci o transfer zarodków? To wszystko zależy ile sie zapłodni jajeczek i jak bedą sie rozwijać, zazwyczaj jest to transfer 3 dniowych, bądź 5 dniowych. Jest to a przynajmniej powinno być bezbolesne i trwa jakieś 10 min max. Na l4 możesz iść ale nie musisz, duzo dziewczyn bierze wolne do betowania [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Sam transfer od kiedy jesteś już przygotowana i "wołaja" zarodek nie powinien trwać więcej niż 60 sec u nas jest włączany stoper
 
reklama
Do góry