reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć, podczytuję Was juz od jakiegoś czasu. Jestem po pustym jaju płodowym, jednej biochemicznej i jednej pozamacicznej. To moje pierwsze IVF, na dodatek nie w Polsce. 2.05 mialam punkcję, 9 pęcherzyków, udało sie z tego wychodować dwa nasionka które we mnie włożono 6.05 i dwa które zamrożono. Podczas punkcji okrutnie wenflonami rozwalili mi reke na nadgarstku i pod ramieniem, bolało okrutnie i przez dwa dni nie mogłam nią poruszać, później powoli przechodziło i teraz juz jestem w pełni sprawna. Dodatkowo myśleli ze już odleciałam po zastrzyku, a ja dalej bylam przytomna. Dopiero nastepny i maska po jakimś czasie zadziałały. Teraz na szczęście podchodze do tego w ramach anegdoty z usmiechem na twarzy, wtedy nie bylo mi do smiechu. Jutro mam bete! Dzisiaj rano robilam test, ale nic nie wyszlo. Od soboty caly czas mam plamienia, brazowe, czasami takie nitkowate. Mialam nadzieje ze to implantacyjne, ale momentami zastanawiam sie czy tego nie za duzo jest, bo w zasadzie ile powinno byc? Jestem na chorobowy, a dziś totalnie leżakuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja już po USG.
Okruszki mają się dobrze i dziś wchodzimy w 11 tydzień :) dziękujemy za kciuki i pozdrawiamy <3
Jakie cudeńka;) W domku zawsze lepiej, piękna pogoda się wyklarowala, możecie korzystać z jej uroków.
Dzisiaj miałam zaległy dzień do odbioru, wylegiwalam się na tarasie, pogoda fajna choć duszno... Jutro do pracy, koniec laby, ale i tak będę się oszczędzać na ile będzie to możliwe;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wazny ktory, kazdy sie powinien udac. Tak dlugo sie staramy, tak bardzo chcemy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To prawda, tak bardzo się staramy, robi wszystko żeby zwiększyć szanse, dbamy o siebie, walczymy jak lwice, chwytając się wszystkiego, komu jak komu ale nam należy się to bezwzględnie, dlatego każda porażka jest tak bolesna, już wiesz że jesteś tuż przed metą, a coś podcina Ci nogi i skrzydła... taki nasz los dziewczynki [emoji30] [emoji29] [emoji31]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć, podczytuję Was juz od jakiegoś czasu. Jestem po pustym jaju płodowym, jednej biochemicznej i jednej pozamacicznej. To moje pierwsze IVF, na dodatek nie w Polsce. 2.05 mialam punkcję, 9 pęcherzyków, udało sie z tego wychodować dwa nasionka które we mnie włożono 6.05 i dwa które zamrożono. Podczas punkcji okrutnie wenflonami rozwalili mi reke na nadgarstku i pod ramieniem, bolało okrutnie i przez dwa dni nie mogłam nią poruszać, później powoli przechodziło i teraz juz jestem w pełni sprawna. Dodatkowo myśleli ze już odleciałam po zastrzyku, a ja dalej bylam przytomna. Dopiero nastepny i maska po jakimś czasie zadziałały. Teraz na szczęście podchodze do tego w ramach anegdoty z usmiechem na twarzy, wtedy nie bylo mi do smiechu. Jutro mam bete! Dzisiaj rano robilam test, ale nic nie wyszlo. Od soboty caly czas mam plamienia, brazowe, czasami takie nitkowate. Mialam nadzieje ze to implantacyjne, ale momentami zastanawiam sie czy tego nie za duzo jest, bo w zasadzie ile powinno byc? Jestem na chorobowy, a dziś totalnie leżakuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj! Fajnie ze do nas piszesz. Skoro nas podczekujesz to wiesz, ze tworzymy cos na ksztalt grupy terapeutyczno-wspierajaco-doradczej i.jest to dobre miejsce na wygadanie sie.

Przede wszystkim współczuję przejść... nikt nie powinien przez to przechodzic a juz na pewno nie przez te wszystkie "atrakcje"razem.

Co do sikacza, on moze nie wyjsc nawet przy pozytywnej becie. W 9dpt moze wyjsc ale nie musi. Ja jednego dnia robilam sikacza i ryczalam caly dzien,.dopiero nastepnego zobaczylam blada druga kreske (9dpt.dwoch 5dniowych blastek). A i tak mogl nic nie pokazac. Teraz jestem 10tc, niestety tylko jedno.dziecko chcialo ze mna zostac.

Co.do plamien. Zdarzaja sie, przyczyny moga byc rozne, ale nie martw sie dopoki to nie jest zywa krew. Oczywiscie jakby beta wyszla pozytywna to powinnas powiedziec o nich lekarzowi, bo moze malo progesteronu a moze krwiaczek.

Wiesz zapewne, ze mamy kalendarz... jesli masz.ochote - dopisz sie. Napisze ci kilka milych slow rano a reszta bedzie tzymac kciuki!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry