reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Co ma być to będzie. Jutro was powiadomię czy będę szczęśliwa mama. Choć nie ukrywam,że to przelotne krwawienie i wszystko będzie ok. Tak chciałabym żeby było na tak

Trzymałam kciuki! Nie martw się - myśl pozytywnie [emoji8][emoji8][emoji256][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane dostałam luteinę do pochwowy dwie pastylki 100mg co 8 godzin do betowania czy to normalne ze aż tyle?dziekuje za opowiedz
Ja dostalam 3x1 luteiny. Nie wiem od czego zalezy ilosc dawki bo nie kazali mi badac progesteronu, ale w piatek zbadam i zobacze jak to wyglada. luteine jak aplikuje to chyba wchania sie calkowicie bo nic nie wypada mam nadzieje ze to dobra oznaka.
 
Witam wszystkich. jestem 11 dni po transferze jutro mam test w szpitalu. Zaczęłam plamic nie mocno.krew widzę jak robię siusiu i używam papier toaletowy. Cholernie się boję. Czy mam panikowacc?
Spokojnie poczekaj do testu, plamienia są w możliwe może progesteron niski...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i mam nic nie bolało i się zaczęło 4dpt i od wczoraj wieczora zaczęło mnie ciągnąć w podbrzuszu to nie są jakies straszne bóle ale pytanie czy na takie ciągnięcia tez braliście nospe ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie tez pobolewa od wczoraj i zaczęłam brac nospe 3x1 i od bardzo dawna biore magnez ok 250mg na dzien. Swoją droga wczoraj czytałam jak mozna progesteron polepszyc i niby magnez i w dużej ilosci witamina C pomagają wzrostowi i tez lekarz mi zalecil po transferze witamine C w dawce 2x1000 ale nie wspominal po co dokladnie, moze po to [emoji6]
 
reklama
Dhea brałam pare miesięcy, kariotypem nie mieliśmy robionych ani w krakowskiej klinice ani w Katowicach. Brałam różne leki stymulujące juz i zawsze mała ilość komórek za 1 razem 3 z czego sie dwie zapłodniła teraz 4 i żadna sie nie podzielił po dobie niby embriolog każe czekać do jutra jeszcze. Amh 1.11 nie ma jeszcze takiego dramatu. Leki dostawałam w końskich dawkach...fragmentacja dna plemnika tez robione i wszystko ok.... wiem ze można robić i 8 razy ale trzeba te mieć na to pieniądze i sile psychiczna a ja jej juz mam coraz mniej za 3,5 roku walki hormonów i niepowodzeń. Jeszcze jedyny ratunek ponoć novum tam biorą ciężkie przypadki. Ale co oni poradzą jak mam beznadziejne jajka... ponoć estradiol ok 300 był czyli tak jak by na jedna komórkę... zastanawiam sie czemu nie wstrzymali punkcji skoro takie niskie wartości. Jaki miałyście estradiol?
Ja mialam badany w 10 dniu stymulacji i wynosil 677 pg/ml w normach mam podane "program ivf norma 100-6000
 
Do góry