reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co powiecie o Etopirynie na bóle głowy? Jest to jedyny lek, który mi pomaga a po gonapeptylu głowa boli cały czas...
 
Robiłaś Inhibinę B do tego AMH tak w ogóle???

A co to za badanie? Będę powtarzać zaraz amh to może zrobię?


Dziewczyny, decydujemy się na Novum na drugie podejście. Teraz pytanie - który lekarz. Macie jakieś sugestie?
Dla przypomnienia - mam problem z jakością komórek, z dwóch zapłodnionych komórek, nie uzyskaliśmy żadnego zarodka po pierwszej punkcji, lat 35, amh 3,5 (przed pierwszym podejściem. Powtórzę jak przyjdzie @)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co to za badanie? Będę powtarzać zaraz amh to może zrobię?


Dziewczyny, decydujemy się na Novum na drugie podejście. Teraz pytanie - który lekarz. Macie jakieś sugestie?
Dla przypomnienia - mam problem z jakością komórek, z dwóch zapłodnionych komórek, nie uzyskaliśmy żadnego zarodka po pierwszej punkcji, lat 35, amh 3,5 (przed pierwszym podejściem. Powtórzę jak przyjdzie @)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Inhibina B to substancja, która jest wytwarzana u kobiet w komórkach ziarnistych pęcherzyka jajnikowego. Stężenie inhibiny B od 3 do 5 dnia cyklu (w fazie folikularnej) pozwala ocenić liczbę i jakość pęcherzyków jajnikowych. Poziom inhibiny B poniżej normy sugeruje, że rezerwa jajnikowa (czyli w skrócie potencjał rozrodczy jajnika) jest mała i zajście w ciążę może być trudniejsze. Jednak trzeba pamiętać o tym, że niski poziom inhibiny B zajścia w ciążę nie wyklucza i jest analizowany przez lekarza wraz z wieloma innymi czynnikami
 
1495566169-aaaaaa.png
takie coś znalazłam w Internecie szukając kolejny raz informacji na temat mojej sytuacji. Myślicie że to ma jakiś sens czy lepiej podejść sceptycznie?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny, wróciłam z prenatalnych, wszystko w normie, a ryzyko trisomii bardzo niskie. Cieszę sie. CRL 62.9 więc z nogami to będzie już z 10cm!
Dziwne jest że znaleziono drugi worek , po drugim zarodku. Może niektóre z Was pamiętają jak tu pisałam kilka tyg temu , że drugi zarodek też się zagniezdzil , Ale od początku lekarze nie dawali mu szans. Tętna nie bylo. W Wielkanoc plamilam, później usg w9t1d i lekarz nie widział śladu po drugim, A dziś Pani mi mówi takie rzeczy. Podobno ma nie zagrażać dziecku, Ale dziwne To, nieprawdaż?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
ciesze sie ze wszystko ok...wiem jak sie balas...
 
reklama
Do góry