reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a mnie dzisiaj kluje z lewej strony bardzo niepokojaco...najpierw kaszlnelam i tak zabolalo ze chej..i od tej pory kluje...polozylam sie moze lezenie pomoze...a noi jeszcze sie umowilam a raczej wkrecilam na usg w piatek:)nie wytrzymam do nastepnegoterminu wyznaczonego przez lekarza bo dopiero pod koniec lipca...moze sie uda zobaczyc co miedzy nogami...?
 
reklama
1495566169-aaaaaa.png
takie coś znalazłam w Internecie szukając kolejny raz informacji na temat mojej sytuacji. Myślicie że to ma jakiś sens czy lepiej podejść sceptycznie?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dream a w którym dniu po transferze byłaś? Miałaś podana blastke?
 
Hejka Dziewczyny. Ja dziś już w domku, lekarz powiedział że wszystko ok i wypisali mnie po tygodniu ze szpitala. Czuje się w miarę dobrze, mam sposób na ból brzucha i pleców, na chwilkę wstaje z łóżka trochę się poruszam(tzn przejdę się po domu) i w miarę przechodzi mogę leżeć dalej :-)
Miałam dziś USG moje Kruszynki ładnie rosną a macica już miękka :-) Bo jak szłam do szpitala tydzień temu to była dość mocno napięta. W piątek mam wizytę u swojej lekarki także jeszcze sobie pooglądam moje dzieciaki :-)
O jak fajnie- nie ma jak w domku, najważniejsze że u Was wszystko dobrze, że kruszynki mają się dobrze i mamusia spokojniejsza;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem Kochana. Z tego co pamietam masz wizytę w piatek? Zobacz, juz jutro środa. Szybko leci i wierze, ze wrócisz do nas w piatek z dobrymi wieściami.
Tak w piątek, czuję się jakbym szła na ogłoszenie wyroku

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry