reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Będziemy z lekarzem jutro rozmawiać. Jak on to dalej widzi moze inne leki itp tylko wybór juz nam sie kurczy bo za każdym razem mam zmieniane i nie ma w czym wybierać.... dzwonili z kliniki ze 3 sie nie zapłodnili. Jedynie jedna sie podzieliła dzisiaj na 4 komórki. Wstępnie transfer jednej na jutro ustalony do tegonjakies kroplówki lipidowe,embriogulue i naginanie otoczki. No nic zobaczymy do jutra czy sie podziela na 6 lub 8. U was w której dobie sie dzieliły?
Nie mam pojęcia... nie pytałam. przyjęłam do wiadomości, że są 2 zamrożone do transferu i już.
 
reklama
Dzieje się dzieje!!! Znów ważny dzień!!!

@HopeFul87 - pieknych jajek, a wśród nich tego najważniejszego!!
@Keha - udanej wizyty i pozytywnej weryfikacji :)
@gosia321 @natalix7 @M@gda - samych dobrych wieści na wizytach!!!

oraz nowej koleżance, która nie jest jeszcze u nas zapisana:
@Szczescie1986 - wysokiej bety!!
Dziękuje, czekam na wyniki badan i po 11:00 juz będę po USG.
 
reklama
Dziekuje za odpowiedz!
czy jeszcze jakies polecenia lekarzy z novum? ewentualnie odradzenia kogos? chcialabym dzisiaj dzwonic zeby sie umowic.
Cieszę się że zmieniasz klinike i moim zdaniem novum to najlepszy wybór.
Dobra klinika z dobrym lekarzem i embriologiem to podstawa. Ja w zwykłej miałam 1 zarodek a w dobrej 5 .
Z lekarzem nie pomogę
 
Do góry