reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?

Ja na wypisie po embriotransferze mam napisane, że po pozytywnej becie odstawić stopniowo, zmniejszając dawkę co trzeci dzień o 1/2 tabletki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?
Ja jestem w połowie 18. tygodnia i wciąż biorę sterydy. Najpewniej będę brała do porodu

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja dostalam 3x1 luteiny. Nie wiem od czego zalezy ilosc dawki bo nie kazali mi badac progesteronu, ale w piatek zbadam i zobacze jak to wyglada. luteine jak aplikuje to chyba wchania sie calkowicie bo nic nie wypada mam nadzieje ze to dobra oznaka.

Mam podobnie, często w ogóle nic nie widzę żeby wychodziło z powrotem, ale czasem jednak resztki tabletki się pojawiają.
 
reklama
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?
Ja jestem 11 tc i ciągle biorę.
 
Do góry