reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Keha a jak usg?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja też mam termin grudniowy, nie chciałabyś dołączyć do grudniowych mam 2017? Link do: Grudniowe mamy 2017
Też tam jestem, sporo dziewczyn po ivf miało szczęście w marcu/początku kwietnia. Dziewczyny jeśli któraś ma termin na grudzień i nie mam jej na grudniówkach jest mile widziana.
No i są jeszcze ciężarówki po ivf Link do: ciężaróweczki po in vitro tam głównie poruszane są typowo ciążowe tematy, tu raczej wspieramy sie w walce o dzidzie. Oczywiscie super jakbyś i tu została i dzieliła sie doświadczeniem.
 
reklama
Wiem, ale pomyśl ile dziewczyn nie ma mrozaczkow....daj sobie czas na żal i do dzialania

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się


JA NIE MIAŁAM I DLATEGO MUSIAŁAM DAW RAZY PODCHODZIC DO CALEGO PROGRAMU IN VITRO. ALE ZA DRUGIM RAZEM SIE UDAŁO, CHOCIAZ BYLO CIEZKO BO Z 5 ZOSTAŁO TYLKO DWA ZARODKI Z CZEGO JEDEN BYL BARDZO SŁABY I MROZENIA BY NIE PRZETRWAL. WSZYSCY MOWILI ZE RACZEJ NIE POWINNO BYC BLIZNIAKOW, A JEDNAK ZDARZAJ SIE CUDA ;)
 
Do góry