reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Melduje sie. Wizyta średnio, cos tam dr wypatrzyła :" o.. a co to tu jest...."?? TakE czekam na betę oby była 0 [emoji36]i startujemy jak nie to ... nie wiem [emoji52]
A mam takie pytanko, chociaż widzialam,ze chyba Bertha sie pytała o akupunkturę? Ktoś cos na ten temat i moze kogos polecacie we Wro?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dziewczyny w Fertimedica najczęsciej stosują, bo tam polecają. Ale Fertimedica w Warszawie. Może jednak coś podpowiedzą.
 
reklama
mi zamora robil szczesliwy transfer.bardzo mily gosc...polecam:)
:) moze potem sie do niego przeniose, jak juz u Lewandowskiego wizyte zalicze i jakis termin u Zamory sie zwolni..

Niestety i tym razem nie zostanę mamusia.wynnik jest negatywny... Czułam to przez te obfite krwawienie
Przyrko mi :(

jestem po USG juz. Mam dwa pęcherzyki;) za dwa tygodnie kolejne USG i wtedy juz serduszko można będzie usłyszeć.
Gratki!!! super, blizniaki :):):)

Melduje sie. Wizyta średnio, cos tam dr wypatrzyła :" o.. a co to tu jest...."?? TakE czekam na betę oby była 0 [emoji36]i startujemy jak nie to ... nie wiem [emoji52]
A mam takie pytanko, chociaż widzialam,ze chyba Bertha sie pytała o akupunkturę? Ktoś cos na ten temat i moze kogos polecacie we Wro?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja moglam pisac o akupunkturze :) Chodze i polecam Kasię Pokrywkę: Link do: Akupunktura Kasia Pokrywka
Ma ukonczone 4 letnie studia medycyny chinskiej w krakowie, praktyki w chinach, i zajmuje sie akupunkturą tylko ukierunkowana na jakies problemy, a nie że dla relaksu. Ma straszne obłożenie, wiec akupunktura dla urody i relaksu sie nie zajmuje.
Bardzo dokladny wywiad przeprowadza, dopytuje o szczegoly, np jakie mam leki na stymulacje, czy biore metylowe witaminy z grupy B skoro mam MTHFR, jak sie odzywiam, co na histeroskopi wyszlo...
Przed punkcja mialam zabieg ukierunkowany na jajniki, zeby dobrze punkcja poszla, a potem mialam miec po transferze, zeby wspomóc implantacje. Jako ze transferu nie bylo, to mialam ogolny zabieg na ustawienie do pionu organizmu, nastepna wizyte mam za 2 tyg, zeby byc po @, i wspomagac bedziemy owulacje.
Takze polecam ją zdecydowanie. Przyjmuje na Dicksteina 2.
 
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?
Mój lekarz karze odstawiac steryd po pozytywnej becie :/
 
Ostatnia edycja:
A co to za badanie? Będę powtarzać zaraz amh to może zrobię?


Dziewczyny, decydujemy się na Novum na drugie podejście. Teraz pytanie - który lekarz. Macie jakieś sugestie?
Dla przypomnienia - mam problem z jakością komórek, z dwóch zapłodnionych komórek, nie uzyskaliśmy żadnego zarodka po pierwszej punkcji, lat 35, amh 3,5 (przed pierwszym podejściem. Powtórzę jak przyjdzie @)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam Lewandowskiego lub Zamorę
 
reklama
:) moze potem sie do niego przeniose, jak juz u Lewandowskiego wizyte zalicze i jakis termin u Zamory sie zwolni..


Przyrko mi :(


Gratki!!! super, blizniaki :):):)


Ja moglam pisac o akupunkturze :) Chodze i polecam Kasię Pokrywkę: Link do: Akupunktura Kasia Pokrywka
Ma ukonczone 4 letnie studia medycyny chinskiej w krakowie, praktyki w chinach, i zajmuje sie akupunkturą tylko ukierunkowana na jakies problemy, a nie że dla relaksu. Ma straszne obłożenie, wiec akupunktura dla urody i relaksu sie nie zajmuje.
Bardzo dokladny wywiad przeprowadza, dopytuje o szczegoly, np jakie mam leki na stymulacje, czy biore metylowe witaminy z grupy B skoro mam MTHFR, jak sie odzywiam, co na histeroskopi wyszlo...
Przed punkcja mialam zabieg ukierunkowany na jajniki, zeby dobrze punkcja poszla, a potem mialam miec po transferze, zeby wspomóc implantacje. Jako ze transferu nie bylo, to mialam ogolny zabieg na ustawienie do pionu organizmu, nastepna wizyte mam za 2 tyg, zeby byc po @, i wspomagac bedziemy owulacje.
Takze polecam ją zdecydowanie. Przyjmuje na Dicksteina 2.

O kurczę [emoji15] to pomaga?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry