reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po miesiącu beta nadal 54....chyba nie mam co liczyć na wiatropylnosc bądź niepokalane poczęcie ? Czekam na tel od lekarza, nie wiem co teraz wymyśli?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To ja jestem chyba wyjątek :p Czuje się dobrze i nie zaobserwowałam jakiś efektów ubocznych, a miesiączka przyszła zdecydowanie szybciej, bo cykl trwał zaledwie 24 dni. Mam nieregularne, ale waha się pomiędzy 25 - 28 dni. Hmm...
W trakcie stymulacji bole byly mniejsze ale po transferze to byla masakra. Kazdy organizm jest inny wiec nie zawsze beda skutki uboczne. Ja dodatkowo mam hashimoto co nie sprzyja jakimkolwiek hormonom :)
 
reklama
Będziemy z lekarzem jutro rozmawiać. Jak on to dalej widzi moze inne leki itp tylko wybór juz nam sie kurczy bo za każdym razem mam zmieniane i nie ma w czym wybierać.... dzwonili z kliniki ze 3 sie nie zapłodnili. Jedynie jedna sie podzieliła dzisiaj na 4 komórki. Wstępnie transfer jednej na jutro ustalony do tegonjakies kroplówki lipidowe,embriogulue i naginanie otoczki. No nic zobaczymy do jutra czy sie podziela na 6 lub 8. U was w której dobie sie dzieliły?
Super czyli jest jeden silacz i musisz w niego mocno wierzyc :) trzymam mocno kciuki
U nas w 1 podejsciu z 7 zaplodnilo sie 6 1 odpadl 2 dnia reszta pieknie sie dzielila ale jak przyjechalismy na transfer to wszystkie byly w stadium moruli kompaktujacej czyli 4 dnia spowolnily swoj rozwoj :( i niestety ani podana mi morula ani pozostale 4 nie zostaly ze mna
2 podejscie totalna klapa z plemnikami z 8 komorek zaplodnila sie jedna ale niestety nie zostala ze mna embriolog odrazu sie spytal przed transferem czy przez ostatnie 3 niesiace nie bylo goraczki i tu klops bo tydzien czasu byl przeziebiony. W zyciu by mi do glowy nie przyszlo ze 2 dniowa goraczka moze zniszczyc wszystko
 
Do góry