reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super czyli jest jeden silacz i musisz w niego mocno wierzyc :) trzymam mocno kciuki
U nas w 1 podejsciu z 7 zaplodnilo sie 6 1 odpadl 2 dnia reszta pieknie sie dzielila ale jak przyjechalismy na transfer to wszystkie byly w stadium moruli kompaktujacej czyli 4 dnia spowolnily swoj rozwoj :( i niestety ani podana mi morula ani pozostale 4 nie zostaly ze mna
2 podejscie totalna klapa z plemnikami z 8 komorek zaplodnila sie jedna ale niestety nie zostala ze mna embriolog odrazu sie spytal przed transferem czy przez ostatnie 3 niesiace nie bylo goraczki i tu klops bo tydzien czasu byl przeziebiony. W zyciu by mi do glowy nie przyszlo ze 2 dniowa goraczka moze zniszczyc wszystko
Właśnie tego sie boje ze coś sie wydarzy w ciągu nocy i nie będzie tranderu... panienrkolig powiedziała Żr wczoraj sie podzielił na dwa Dzisiaj na 4 komórki. Boje sie bardzo.
 
Ide głównie po to by zbadac progesteron a tą bete to zobacze jeszcze czy zrobie. Nawet jak bym zrobila to i tak z glebokim nastawieniem że jeszcze za wczesnie[emoji4] ja staram sie z dystansem podchodzic zwłaszcza ze to pierwszy transfer
Podejścia tylko Ci można zazdrościć :)
Skoro tak to sądzę, że zrobisz i daj od razu znaka jak wyszło :p
 
A ja po wizycie ;). W kalendarz jakoś zamiast na dziś wpisałam się na 26 ;), ale już 26 nie musze się wpisywać ;).
Jajeczka rosną, na prawym jest 3, na lewym 2. Mają po 10-12mm (chyba 1 jest 15mm), endo 5mm. Dostałam jeszcze 2 zastrzyki na dziś i jutro: Menopur 150 i Cetrotide 0,25 i kolejna wizyta w piątek.
Z tymi jajakmi wieczne dylematy, za mało, za dużo ;) chyba nigdy nie ma w sam raz ;), bo teraz trochę mam myśl, że mało ;). Oczywiście zdrowy rozsądek mówi, że luuzz:cool2:.
Co myślicie o winie? Popić troszkę na endo czy nie? Embriolog z Novum pisze, że nawet najmniesza ilość alko może działać negatywnie na płodność... A jeszcze gdzieś czytałam (oprócz forum), że wskazane... I bądź tu mądrym,
Sa tez wina bezalkocholowe napewno w piotrze i pawle :)
 
Będziemy z lekarzem jutro rozmawiać. Jak on to dalej widzi moze inne leki itp tylko wybór juz nam sie kurczy bo za każdym razem mam zmieniane i nie ma w czym wybierać.... dzwonili z kliniki ze 3 sie nie zapłodnili. Jedynie jedna sie podzieliła dzisiaj na 4 komórki. Wstępnie transfer jednej na jutro ustalony do tegonjakies kroplówki lipidowe,embriogulue i naginanie otoczki. No nic zobaczymy do jutra czy sie podziela na 6 lub 8. U was w której dobie sie dzieliły?
Trzymam kciuki za silacza [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Do góry