reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja byłam stymulowana puregonem. Efekt - 37 jajeczek pobranych 21 nadających sie do zapłodnienia. 6 zapłodnionych, 3 zarodki zamrożone. A jaka masz dawkę? Ja niestety ze względu na zagrożenie hiperka tak jak Magda musiałam czekać 2 miesiące. Teraz czekam na @ z utęsknieniem jak nigdy dotąd [emoji13], aby zacząć cykl z transferem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dawka 200 j i od 7 dnia antagonista
 
Niech bedzie chociaz 10 zdrowych dorodnych i dojrzalych gotowych na piekne zaplodnienie nie bede narzekac i tak zaplodnia u nas wszystkie bo to 3 proba :)
 
Dziewczyny, Orzeszek:

1495650204-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie już 'duże' dzidzi ! Śliczne
 
Acard rozrzedza krew, jak bierzesz sterydy, które krew zaczęszczają i/lub masz inne dodatkowe wskazania dostaniesz coś na rozrzedzenie.
A jak długo powinno zażywać się acard? Bo tego to mi lekarz od ivf nie powiedzial , a inny wspomniał coś o odprawianiu ok 16tc... Ale wizytę będę miała w 17...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduje sie. Wizyta średnio, cos tam dr wypatrzyła :" o.. a co to tu jest...."?? TakE czekam na betę oby była 0 [emoji36]i startujemy jak nie to ... nie wiem [emoji52]
A mam takie pytanko, chociaż widzialam,ze chyba Bertha sie pytała o akupunkturę? Ktoś cos na ten temat i moze kogos polecacie we Wro?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie spodziewalam.sie , że tak długo może się beta utrzymywac... A miałaś już okres normalnie , tak ?
Oby szybko spadła.. .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 14t4d wychodzi z kalendarza i lekarz liczy tak samo...nie wnikam jaka technika...mam synka 9 letniego więc spora różnica...tyle lat się mnie pytał kiedy będzie miał brata a ja nie wiedziałam co mówić...teraz się udało.bardzo świadomie przeżywa ze mną teraz wszystkie chwilę i śledzi etapy rozwoju.za 3 lata będę miała opiekuna
Mój niebawem będzie miał 7. Jeszcze jakiś czas temu nie chciał słyszeć o żadnych dzieciach w domu , mówił że przez okno wyrzuci, A mieszkalismy wtedy na ostatnim piętrze wierzowca... A wczoraj , po usg, mu powiedzieliśmy. Jeju, jak się ucieszyl. Dziś w szkole wypeplal, chodzi imiona wymyśla, nawet dla dziewczynek, bo tak to tylko brat wchodził w grę, A na dobranoc dziś ucho do mojego brzucha przyłożył... Alez się rozczulilam wtedy [emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No skoro to najlepszy lek i daje takie efekty to moja wiara sie podbudowala troche :)
Dowiedziałam się ostatnio ze tez mam hashimoto, pytanie pomagasz sobie jakąś szczególną dietą?
Czytałam trochę na ten temat, wiem ze jesteś bardziej obczytana i bardzo sobie cenię twoje zdanie.......
 
Do góry