reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny poradzicie coś bo zwariuje. Mam takie zaparcia ze jak mam iść do toalety to na sama myśl mi słabo , w życiu tak nie miałam . Co mogę wziasc żeby sobie ulżyć ( jabłka śliwki mleko nasiona chia próbowałam [emoji31][emoji31][emoji31])


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czopki glicerynowe pomagają doraźnie...
 
reklama
A mnie jest niedobrze jak pomyślę o jedzeniu...
Ja tez nie mogę trafic w smaki, napale sie, uszykuje kopę i wybrzydzam, że to ble, że to za słone, a to niedobre...jakoś nie mogę odnależć smaku, tak mnie naszło na zawołanie...wiem jedno jade do domu po pracy idę spać, to będzie obiadokolacja i musi poczekać:)
 
Ale Ja głupia jestem!!! Byłam siku przed chwila i zrobiłam test . Tak wiem nie ta pora i za szybko ale pomyślałam se sikne i po minucie taki efekt
1495718158-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam właśnie na swoją kolej. Stresik jest przed transferkiem, ale i dobre wieści na tą chwilę 4 blastocysty,5 dają parę godzin jeszcze bo się super rozwija....,zaraz przytulę kropeczke [emoji7][emoji178]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Ja głupia jestem!!! Byłam siku przed chwila i zrobiłam test . Tak wiem nie ta pora i za szybko ale pomyślałam se sikne i po minucie taki efekt
1495718158-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czy ja dobrze widze, delikatną drugą kreseczke? to teraz tylko beta dla potwierdzenia[emoji3] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Czekam właśnie na swoją kolej. Stresik jest przed transferkiem, ale i dobre wieści na tą chwilę 4 blastocysty,5 dają parę godzin jeszcze bo się super rozwija....,zaraz przytulę kropeczke [emoji7][emoji178]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom

Znam to uczucie - cudowne! Trzymam kciuki, żeby Kropeczka przytuliła się na 9 miesięcy [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry