reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie. Pytam w imieniu kolezanki bo ja juz nie pamietam. Ja do crio bralam tylko estrofem i mialam 5 dni przed transferem przestac bo endometrium bylo ok. Kolezanka ma brac do transferu luteine viagre i estrofem. I pyta sie czy to dobrze i czy to normalne ze tak dlugo. I czy w dniu transferu tez to wszystko zaaplikowac czy przed transferem nic nie brac. Moze bedzie wiedziec bo ja mialam inna sytuacje

Ja brałam wszystko caly czas i luteina przed transferem tez była, ale moze praktykuje sie takie przerwy jak endo jest juz grube?


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Ja tez miałam iść na badanie 14 dpt ale poszłam 10 dpt i wyszło :). Nie wiem czy dziewczyny maja takie zalecenia czy chcą juz wiedzieć :).
Bo weź tu człowieku w takiej chwili cierpliwie czekaj 2 tygodnie! Czas jak na złość się właśnie wtedy wlecze jak ślimak.... ja jestem dopiero w 3 dniu po transferze a czuję jakby to już tydzień minął... ech... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Ja miałam 17.05 a mam betowac dopiero 31.05. Dlaczego tak wczesnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jezeli zarodek był 5 dniowy to beta powinna się pojawić 6dpt, jak bety nie ma do 10dpt to odstawiamy leki. Jeżeli nie jest trzycyfrowa to się modlimy, żeby się rozkręciła:-) W przypadku 3 dniowego 8dpt. powinna już być, a 12dpt brak jest równoznaczny z brakiem ciąży. To jest teoria ogółem. EDuzo wczesnych ciąż jest ronionych do 10dpt, dlatego kliniki chcą badania z 10-14dpt. W mojej kloinice bada sie bete 6dpt i 10dpt i odstawia leki.
 
Bo weź tu człowieku w takiej chwili cierpliwie czekaj 2 tygodnie! Czas jak na złość się właśnie wtedy wlecze jak ślimak.... ja jestem dopiero w 3 dniu po transferze a czuję jakby to już tydzień minął... ech... [emoji53]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans[/QU
Cała ta procedura uczy cierpliwości...a też nie lubię czekać,ja juz nie mogę się doczekać wizyty a tu jeszcze 6 dni czekania...ehh
 
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Chyba wszystkie czekalysmy na taką wiadomość. Gratulacje
 
Jestem po wizycie. Będę mamą!!!! Z dzidzia wszystko ok jest serduszko[emoji172][emoji169][emoji171]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki [emoji737] wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Wspaniała wiadomosc[emoji7] [emoji173] Widzisz gluptasku ile stresu dalas dla dzieciątka. Zycze dużo spokoju wam, by maluszek rozwijal sie bezstresowo [emoji3].
 
Wspaniała wiadomosc[emoji7] [emoji173] Widzisz gluptasku ile stresu dalas dla dzieciątka. Zycze dużo spokoju wam, by maluszek rozwijal sie bezstresowo [emoji3].
Tak wiem, szalałam z nerwów niepotrzebnie. Oby już teraz było tylko dobrze [emoji5]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Jezeli zarodek był 5 dniowy to beta powinna się pojawić 6dpt, jak bety nie ma do 10dpt to odstawiamy leki. Jeżeli nie jest trzycyfrowa to się modlimy, żeby się rozkręciła:-) W przypadku 3 dniowego 8dpt. powinna już być, a 12dpt brak jest równoznaczny z brakiem ciąży. To jest teoria ogółem. EDuzo wczesnych ciąż jest ronionych do 10dpt, dlatego kliniki chcą badania z 10-14dpt. W mojej kloinice bada sie bete 6dpt i 10dpt i odstawia leki.

Rozumiem - dziękuje [emoji8] ja miałam dwudniowy, więc pewnie poczekam jednak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry