reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem wam ze jestem zaj... na siebie zła ze tak szybko zrobiłam ten test i betę , mogłam czekać do poniedziałku a tak się zadręczam czy jest w ogóle szansa [emoji20] wykończę się psychicznie a gdzie dalej ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ejjjj - mi się wydaje, że ta beta jest Ok. Naprawdę!! Nie wymyślaj, nie panikuj. Spróbuj zająć sobie czas tak, żeby za dużo o tym nie myśleć. Myśl pozytywnie!! Będzie dobrze! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A na kontrole chodzisz do kliniki czy już do gina prywatnie?

Gdyby była to ciąż pojedyncza to bym może poszła do innego lekarza, chociaż z drugiej strony nie wiem czy by mi się to opłacało bo do 12tc wszystkie wizyty mam za darmo w ramach wykupionego programu. A po 12tc będę płacić za wizytę 80zl lub 130zl w zależności jaki rodzaj będzie miała wizyta.
Wiec zostaje w klinice...
 
Powiem tak... LOL... są dobre kliniki z programami KD. Wejdź na stronę Invicty, Invimedu, chyab NOvum... Panierka, gdzie ty się leczysz...

To co ci lekarz powiedział jest... chore....
Ja nie moge w to uwierzyć, każda kobieta która chce zostac dawczynia musi przejsc szereg badan lacznie z genetycznymi i psychologicznym musi spelniac kryteria kliniki.
 
Ja nie moge w to uwierzyć, każda kobieta która chce zostac dawczynia musi przejsc szereg badan lacznie z genetycznymi i psychologicznym musi spelniac kryteria kliniki.
Nie wiem, może lekarz chciał powiedzieć "spytaj siostry" albo coś w tym rodzaju, tylko nie wprost.
Cała ta sytuacja jest co najmniej... dziwna...
 
Gdyby była to ciąż pojedyncza to bym może poszła do innego lekarza, chociaż z drugiej strony nie wiem czy by mi się to opłacało bo do 12tc wszystkie wizyty mam za darmo w ramach wykupionego programu. A po 12tc będę płacić za wizytę 80zl lub 130zl w zależności jaki rodzaj będzie miała wizyta.
Wiec zostaje w klinice...

Ja raczej też bym została, ale nie wiem jak to wygląda. Zawsze to znają moją historię i wgl. A co to za klinika, bo nie wiem czy pisałaś, tutaj.
 
Nie wiem, może lekarz chciał powiedzieć "spytaj siostry" albo coś w tym rodzaju, tylko nie wprost.
Cała ta sytuacja jest co najmniej... dziwna...
Absolutnie nie. Ma być to osoba dla nas całkowicie anonimowa bo takie są ponoć procedury ze jeżeli przyszła by osoba która znamy zostałaby odesłana.
 
Nie wiem, może lekarz chciał powiedzieć "spytaj siostry" albo coś w tym rodzaju, tylko nie wprost.
Cała ta sytuacja jest co najmniej... dziwna...
Strasznie dziwne, wiem ze chyba takie sposoby sa, bo gdzies artykuł czytalam biorstwo od rodziny bądź przyjaciółki, ale nie mam pojecia jak to w praktyce wyglada i czy takie praktyki stosowane sa w polsce.
 
reklama
Absolutnie nie. Ma być to osoba dla nas całkowicie anonimowa bo takie są ponoć procedury ze jeżeli przyszła by osoba która znamy zostałaby odesłana.
Panierka, nie będę dalej komentować, ale szczerze polecam zmianę kliniki...
Poniżej 3 programy z KD, które znalazłam od ręki. Poczytaj, może coś cię zainteresuje.

Link do: In vitro z komórkami jajowymi od dawczyni - Klinika leczenia niepłodności - Invimed
Link do: Zapłodnienie in vitro: Program In Vitro z Komórkami Dawczyni | INVICTA
Link do: Forum embriologiczne
 
Do góry